Badanie ultrasonografem w Warszawie

Rozbolał mnie bardzo brzuch. Poszedłem do lekarza. Opukał mnie osłuchał i zalecił badanie ultrasonograficzne. Na takie badanie niestety trzeba dużo czekać w państwowej służbie zdrowia. Postanowiłem zatem poszukać takiej usługi prywatnie. Będę musiał za to zapłacić ale czasem badanie trzeba zrobić najszybciej jak się da.

Warszawski gabinet ultrasonograficzny

badanie usg warszawaSprawdziwszy jak odległe są terminy wizyty na badanie w państwowej służbie zdrowia. Wyjąłem telefon i wpisałem w wyszukiwarkę badanie usg warszawa. Znalazłem wolne miejsce niemal od ręki. Umówiłem się i pojechałem do prywatnej przychodni w centrum miasta. Przychodnia błyszczała luksusem i profesjonalizmem. Nawet sprzątaczka miała poważne podejście do swoich zadań. Podszedłem do kontuaru, gdzie uśmiechnięta recepcjonistka w kolorowym kitlu założyła mi kartę pacjenta i skierowała mnie do odpowiedniego gabinetu. Pod gabinetem były wygodne krzesła i stojak z aktualnymi numerami gazet. Po kilku minutach lekarz poprosił mnie do środka. Kazała się rozebrać i położyć na kozetce. Przeczytał uważnie skierowanie, przepytał mnie dokładnie na okoliczność bólu brzucha i zabrał do badania. Zasiadł przed czymś co wyglądało na komputer, wziął końcówkę na kablu, przypominającą staroświeckie skanery ręczne i nawilżył czubek specjalną mazią. Przyłożył urządzenie do mojego brzucha i zaczął oglądać co mam w środku na monitorze przed sobą.

Całe badanie nie trwało długo, doktor nie znalazł nic niepokojącego. Miałem tylko lekko obrzmiałą wątrobę. Kamień spadł mi z serca, cały czas bałem się, że to nowotwór. Po wyjściu z gabinetu skierowałem się do recepcji, gdzie zapłaciłem karta płatniczą za usługę. Jestem bardzo zadowolony z tego badania. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i szczęśliwie.