Budowa domu nad morzem

Kocham morze. Odkąd pamiętam, zawsze spędzałam wakacje w miejscowościach nadmorskich. Najpierw wyjeżdżałam z rodzicami, po latach ze znajomymi. Jednak co roku starałam się wyskoczyć w moje ukochane miejsce na ziemi chociaż na kilka dni, by poczuć ten niepowtarzalny klimat, posłuchać szumu fal, złapać nieco słońca i pooddychać świeżym powietrzem. W końcu zaczęłam zastanawiać się, czy nie przenieść się w tamte rejony na stałe.

Działka nad morzem

charzyno działka na sprzedaż niedaleko lasuPlanowałam zakup mieszkania lub domu już od dawna. Kiedy jednak zaczęłam przeglądać różne ofert, poczułam pewien rodzaj tęsknoty za morzem i zaczęłam rozważać, czy to nie tam powinnam osiąść na stałe. Zaczęłam przeglądać różne oferty i okazało się, że działki budowlane nad morzem sprzedawane są w przystępnych dla mnie cenach. Jedną z moich ulubionych miejscowości jest charzyno działka na sprzedaż niedaleko lasu okazała się zatem spełnieniem marzeń. Już w następny weekend siedziałam w pociągu i nie mogłam doczekać się, aż dotrę na miejsce. Okolica okazała się jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach.  Co więcej, odległość od plaży również okazała się niewielka. Co prawda nie będzie jej widać z okien, ale niedługi spacer pozwoli mi ujrzeć Bałtyk. Jak nie trudno się domyślić, zdecydowałam się na kupno tej działki. Budowę domu rozpocznę w przyszłym roku, więc mogę śmiało powiedzieć, że już całkiem niedługo przeniosę się nad morze.

Cieszę się, że zdecydowałam się na ten krok. Nie będę już musiała tylko jeździć na wakacje nad morze bałtyckie, ale zamieszkam tam na stałe. Co więcej będę miała swój własny dom, otoczony lasem, pięknymi terenami, przyrodą. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Teraz tylko pozostaje mi dokładne zaplanowanie, jak ma wyglądać mój mały domek nad morzem i przejście do realizacji moich planów.