Chcę sobie przekłuć uszy

Mimo iż mam już dwadzieścia lat to nie noszę kolczyków. Koleżanki dziwią mi się, że nie przekułam sobie nigdy uszy, ale to się po prostu jakoś nie złożyło. Postanowiłam to zmienić i w weekend znaleźć salon, w którym przekują mi profesjonalnie uszy.

Dzięki przekłutym uszom mogę nosić piękne kolczyki

przekłuwanie uszu poznańTeż chciałam nosić kolczyki jak moje koleżanki, ponieważ teraz są modne piękne komplety biżuterii, w których są kolczyki. Miałam oszczędności, które mogę na ten cel przeznaczyć. W domu mamie powiedziałam, że zdecydowałam się na przekłuwanie uszu poznań co mama uznała za świetny pomysł. Zażartowała, że teraz w prezencie będzie mogła mi w końcu kupić jakieś ładne kolczyki. Zadzwoniłam do salonu i umówiłam się na wizytę. Kobieta powiedziała, że mam przygotować srebrne bądź złote kolczyki i dała jasne instrukcje jak one mają wyglądać. Tego samego dnia poszłam do jubilera. Powiedziałam, że będę miała przekłuwanie uszu poznań i potrzebuję odpowiednich kolczyków do nosze w okresie, jak będzie się wszystko goiło. Kupiłam śliczne kolczyki ze złota, które idealnie się nadawały. Wiedziałam od koleżanek, że przekłuwanie uszu kompletnie nic nie boli i tym chętniej udałam się na ten zabieg. W salonie nie było ludzi i od razu weszłam do gabinetu. Całe przekłuwanie uszu poznań trwało chwilę i zanim się zorientowałam to już miałam na uszach swoje piękne kolczyki. Kosmetyczka przekazała mi jak dbać o wszystko i czym smarować miejsce przekłucia. Lada moment wszystko się całkowicie zagoi. Jestem z siebie zadowolona.

Teraz to i ja noszę modną biżuterię a kolczyków mam najwięcej. Codziennie zakładam inną parę, którą dopasowuję do całości stroju. Teraz nie rozumiem dlaczego wcześniej się na to nie zdecydowałam. Na szczęście poszłam po rozum do głowy.