Czerwony daszek klinkierowy do wykończeń

Eleganckie ogrodzenia klinkierowe i ceglane są ozdobą domu. Pięknie zaprojektowany ogród i najbliższe otoczenie, stwarzają wrażenie zadbanych, gdy wprowadza się efektowne dekoracje. Do takich elementów dekoracyjnych należą daszki klinkierowe przeznaczone do wykończeń płotów i ogrodzeń. Zamiast tynkować słupy od płotu, można użyć gotowego daszku z klinkieru.

Gotowe daszki z klinkieru na słupy ogrodzeniowe

daszek klinkierowyWykonanie solidnego i trwałego ogrodzenia wymaga znajomości technik murarskich. Bardzo modne i długowieczne płoty z cegły, potrafią przetrwać bez napraw nawet kilkadziesiąt lat. Są solidne i eleganckie. Gotowy do montażu daszek klinkierowy umieszcza się na słupie ogrodzeniowym a nawet na całej długości. Tego typu daszek pełni funkcję dekoracyjną, estetyczną oraz zabezpieczającą płot przed opadami atmosferycznymi. Jeśli płot nie jest wykończony klinkierem, wówczas opady, takie jak śnieg, czy deszcz, mogą spowodować szybsze psucie się i zalewanie muru. Daszek z klinkieru chroni mur przed zalewaniem wodą, wilgocią i prezentuje się bardzo ciekawie. Można dobrać kolor i kształt daszku do ogrodzenia. W ofercie producentów wykończeń klinkierowych, znajdują się daszki kwadratowe i prostokątne. Najczęściej występują w naturalnych odcieniach cegły: czerwieni, brązów, żółci oraz zieleni i czerni. Wybór zależy od indywidualnych preferencji i otoczenia. Kolor daszku można dopasować do elewacji domu.

Wybierając daszek z klinkieru na ogrodzenie, mamy do dyspozycji produkty trwałe i wysokiej jakości. Daszki jako wykończenia wyższych warstw płotu i słupów przy ogrodzeniu, zabezpieczają cegłę przed zalewaniem wodami opadowymi. Dzięki daszkom łatwiej usunąć śnieg. Kolory elementów wykończeniowych zbliżone są do naturalnej cegły: czerwień, brąz, żółć, zieleń.