Czy warto zamówić krówki ślubne?

Lista rzeczy, które musimy wziąć pod uwagę, samemu organizując wesele, czasem zdaje się nie mieć końca. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko takie podstawowe aspekty, jak wynajem odpowiedniej sali, ale także pomniejsze atrakcje, takie jak prezenty dla gości. Dobrym pomysłem na upominki dla gości jest zamówienie specjalnych krówek ślubnych z dekoracyjnym nadrukiem. 

Rodzaje nadruków na opakowaniach krówek ślubnych

krówki na ślubObecnie zaobserwować można rozwinięcie się na dużą skalę przeróżnych trendów ślubnych. Wynajęcie odpowiedniego zespołu czy zaserwowanie gościom odpowiednich dań, obecnie to jedynie podstawa atrakcji, które serwować możemy na naszym weselu. Musimy pomyśleć także o atrakcjach dodatkowych, takich jak foto-budka, pokaz fajerwerków, a przede wszystkim musimy pomyśleć o prezentach dla gości. Prezenty dla gości to większości przypadków słodkie upominki, zapakowane w sposób pasujący do okazji. Dobrym pomysłem na taki upominek jest zamówienie w hurtowej ilości krówek. Krówki na ślub muszą być wykonane z karmelu dobrej jakości, który na początku będzie się ciągnął, a wraz z upływem czasu kruszał. Jednakże to, co wyróżnia tą formę podarunku od innych jest to, że najczęściej takie krówki, są dekoracyjnie zapakowane. W sklepie, oferującym krówki, klient może wybrać opakowanie ze specjalnym nadrukiem. Najczęściej jest to nadruk przedstawiający imiona Państwa młodych i datę ślubu oraz dodatkowe ornamenty. Oprócz tego cena wykonania takich krówek nie jest wysoka, a krówki sprzedaje się na kilogramy. Jest to szczególnie przydatna zaleta, kiedy myślimy o organizacji wesela na ponad sto osób. 

Najnowszym trendem w zakresie organizacji wesel jest zamawianie krówek. Krówki ślubne mają specjalny nadruk na opakowaniu, przedstawiający datę ślubu czy inicjały Państwa Młodych, jak i inne, dowolne motywy, takie jak ozdobne ornamenty. Taką krówkę goście będą mogli przechowywać przez dłuższy czas.