Depilacja laserem lightsheer desire

Piękna, gładka skóra jest marzeniem wielu kobiet. Aby ją uzyskać, nie trzeba wcale wykonywać regularnych zabiegów depilacji, które często bywają bolesne i dają krótkotrwałe efekty. Rozwiązaniem może być depilacja laserowa.

Nowoczesny laser lightsheer desire

lightsheer desireWiększość profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej oferuje zabiegi depilacji laserowej różnych części ciała. Seria takich zabiegów pozwala na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia z nóg, pach, okolic bikini, a także z twarzy, przedramion czy pleców. Ilość zabiegów koniecznych do uzyskania pożądanego efektu ustalana jest przez specjalistę. Ponieważ włosy rosną z różną szybkością, część z nich może być w danym momencie w fazie wzrostu, a inne w stanie uśpienia. Nowoczesny laser lightsheer desire emituje światło, które dociera do cebulki włoska będącego aktualnie w fazie wzrostu i uszkadza ją, nie wyrządzając krzywdy występującym dookoła tkankom. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, a włos już nie odrasta. Po pierwszym zabiegu można zauważyć redukcję owłosienia o około 30%. Aby pozbyć się 90% włosków konieczne jest około 4-6 zabiegów w kilkutygodniowych lub miesięcznych odstępach. Dokładna liczna wizyt jest kwestią indywidualną, na którą wpływ mają czynniki genetyczne, karnacja, ilość melaniny znajdująca się ze włoskach, a także ich grubość. Przed zabiegiem warto umówić się na konsultacje i porozmawiać o ewentualnych przeciwwskazaniach, a także o tym jak się przygotować i jak pielęgnować skórę już po zabiegu depilacji laserowej.

Depilacja laserowa pozwala uzyskać gładka skórę na długi czas. Nawet jeśli pojawią się pojedyncze włoski, są one tak jasne i cienkie, że praktycznie ich nie widać. To zabieg, który od pewnego czasu jest powszechnie dostępny, a jego ceny nie są wygórowane.