Dostałem od brata wygodną bluzę polarową

Mój brat to miał niezłego farta, bo udało mu się dostać robotę w dobrej firmie. Zarabiał kupę kasy i nawet dostawał odzież roboczą, która była świetna jakościowo. Byłem dumny z brata, ponieważ doskonale sobie radził w życiu. Też w przyszłości zamierzałem być taki jak on.

Noszenie ciepłego i wygodnego polaru

pendrive reklamowy WarszawaJesienią zacząłem biegać. Wybrałem sobie nieco fatalną porę roku na ten sport, ale zamierzałem popracować nad swoją kondycją i się zahartować. Brat obiecał mi, że dostanę od niego wygodny polar z logo – Warszawa, który miał dostać od kierownika. Brat miał dużo takich bluz i kurtek, które nosił cały czas. Czasami mi pożyczał ubrania i były niesamowicie wygodne. Z niecierpliwością czekałem aż brat przyniesie mi ten obiecany polar. Mógłbym w nim biegać i byłoby mi ciepło. W piątek jak brat wrócił z pracy to miał dużą torbę. W środku była dla mnie bluza polarowa i kurtka. Kurtkę przyniósł dla swojego kumpla a dla mnie bluzę. Nosiłem rozmiar XL i właśnie w tym rozmiarze była bluza polarowa, którą podarował mi brat. Była w pięknym kolorze piaskowym i miała fajne logo jego firmy. Od razu jak wyszedłem biegać to ją ubrałem, żeby się przekonać o jej wygodzie. Bluza od razu mi się spodobała, bo nie krępowała moich ruchów a ciepło ciała utrzymywała cały czas. Biegało mi się o wiele lepiej w tym polarze i nawet zrobiłem o dwa okrążenia więcej niż zwykle. Kiedy wróciłem do domu to od razu podzieliłem się z bratem swoimi spostrzeżeniami. Podziękowałem za ten wygodny polar.

Mój brat później przynosił mi jeszcze różne ubrania, za które byłem mu wdzięczny. Polar, który od niego dostałem jakiś czas temu długo mi służył i często w nim biegałem. Ceniłem sobie wygodę nie tylko podczas sportu i polar zaczął towarzyszyć mi w codziennym życiu.

Więcej na stronie www.atrio.com.pl