Dywany oddaję do czyszczenia profesjonalistom

Kilka lat temu wprowadziliśmy się z żoną i synem do naszego nowego domu. Urządziliśmy go sobie w możliwie jak najprostszy sposób, na tyle na ile pozwolił nam na to nasz budżet. Jako, że jesteśmy miłośnikami dywanów to na podłogach zajmują one najwięcej miejsca. Muszę przyznać, że ładne dywany na panelach podłogowych wyglądają naprawdę gustownie.

Nasze dywany zawsze wyglądają doskonale

czyszczenie dywanów ŁódźKiedy odwiedzają nas znajomi to bardzo często pytają się o nasze dywany. Wszyscy zastanawiają się jak my to robimy, że zawsze są czyste i doskonale się prezentują. Odpowiedź jest bardzo prosta – zawsze o nie dbamy. Regularnie je odkurzamy, żeby kurz nie osadzał się na nich zbyt mocno. Mamy tylko jedną zasadę – nie pierzemy dywanów samodzielnie. Korzystamy z usług zaprzyjaźnionej firmy oferującej czyszczenie dywanów Łódź i zlecamy jej pranie naszych dywanów dwa razy w roku. Chodzi o to, że każdy dywan jest inny do każdego trzeba użyć odpowiedniej techniki czyszczenia. Na tym trzeba się po prostu dobrze znać i dlatego zlecam to zawsze profesjonalistom. Dwa razy w roku firma czyszcząca zabiera nasze dywany na kilka dni. Potem przywożą nam je dokładnie wyczyszczone i wysuszone. Dywany po każdym czyszczeniu wyglądają jak nowe, a najważniejsze jest to, że nie ulegają poniszczeniu. Nasza zaprzyjaźniona firma do ich czyszczenia używa specjalnych i naturalnych środków bez dodatku chemii. Takie zabiegi nie kosztują nas zbyt wiele.

Jako, że znamy się osobiście z właścicielami firmy czyszczącej to mamy spore rabaty na jej usługi. Za metr kwadratowy wyczyszczonego dywanu płacimy dziesięć złotych, co jest absolutnie minimalną stawką. W zamian za spory rabat nie zależy nam na czasie, więc mogą je prać tak długo jak to konieczne. I dzięki temu dywany w naszym domu zawsze wyglądają idealnie.