Dziecięca czapka z podobizną jeża

Każdy rodzic wie, że dzieci mają swoje ulubione postacie z bajek czy zabawki. I oglądają te same bajki kilka razy w tygodniu. Nie inaczej było również w naszym przypadku. Mój najmłodszy synek był fanem wszystkich kreskówek dla dzieci.

Czapka jeż dla chłopca

czapka z jeżemKażde dziecko jest inne, każde ma też swoich ulubionych bohaterów. Mój najmłodszy syn przechodził różne etapy. Jednak gdy zaczął oglądać przygody krecika i jeża, jego ulubioną postacią stał się właśnie jeż. Spędzaliśmy długie godziny na oglądaniu wszystkich bajek z jeżami. Jego zainteresowanie tym zwierzątkiem przełożyło się na wszystkie aspekty jego dziecięcego życia. Uwielbiał wszystkie przedmioty na których widniała podobizna rysunkowego jeża. I w ten sposób jego garderoba musiała mieć na sobie podobiznę jeża, a w pokoju znajdowały się tylko przedmioty przypominające kolczaste zwierzę. Wczesną jesienią zaczęliśmy wraz z mężem szukać ciepłych kurtek, czapek i rękawiczek dla naszych dzieci. Wychodzimy z założenia, że każde dziecko powinno wybrać co najbardziej mu się podoba. Moja najmłodsza pociecha chciała koniecznie dostać czapkę ze swoim ulubionym zwierzątkiem. I tak musiałam wziąć go na kolana i zacząć poszukiwania wymarzonej czapki online. W wyszukiwarce wpisałam czapka z jeżem i czekałam na rezultaty. Już po kilku chwilach znalazłam sklep z odzieżą dziecięcą, która miała na stanie piękne czapki dla dzieci. Mały chłopczyk z fascynacją patrzył na każdy przedmiot i sam dokonał wyboru. Wybrał bardzo ładną, ciepłą czapkę z podobizną jeża w doskonałej cenie. Był zachwycony. Mi pozostało jedynie dokończyć zakup i cierpliwie czekać na zamówienie.

Gdy tylko zamówienie dotarło syn z niecierpliwością czekał na otwarcie paczki. Czapka zaparła mu dech w piersiach i nie chciał się z nią rozstawać. Następnego dnia podczas spaceru chłopczyk miał już swoją nową czapkę na głowie.