Ekspres w serwisie pogwarancyjnym

Lubię wynajdywać różne okazyjne oferty w sklepach internetowych, lub w ogłoszeniach. Akurat przeglądałem sobie popularny serwis aukcyjny, gdy znalazłem coś, co bardzo mnie zainteresowało. Był to ekspres do kawy, o jakim zawsze marzyłem. Jednak mankament był taki, że był zepsuty.

Zakup ekspresu po upłynięciu gwarancji

pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy w WarszawieZastanawiałem się co zrobić, ponieważ nie byłoby mnie stać na akurat taki ekspres w normalnej cenie. Wiedziałem, że to jedyna okazja, żeby go nabyć. Niestety, gwarancja się skończyła już tego ekspresu, więc wszystkie naprawy byłyby na własną rękę. Jednak zacząłem szukać różnych serwisów i wtedy trafiłem na pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy w Warszawie który ogłaszał się w internecie i kusił niskimi cenami. Postanowiłem więc kupić ten ekspres, po uprzednim skonsultowaniu się z pracownikami serwisu, że dadzą radę go naprawić. Naprawa i zakup samego urządzenia mniej mnie kosztowało o wiele niż zakup samego ekspresu od nowości ze sklepu. Pojechałem więc do serwisu,gdy tylko przysłano mi mój ekspres. Oddałem im i podałem swój numer telefonu, żeby skontaktowali się ze mną, gdy już skończą. Ceny mieli bardzo uczciwe, tak więc od razu im zaufałem. Wiedziałem, że na pewno znają się na rzeczy, bo widziałem opinie zadowolonych klientów w internecie. Za parę godzin dostałem od nich wiadomość- ekspres do odebrania. Tak szybko? Jak to możliwe- pomyślałem. Może nie udało im się go naprawić. Jednak po dojechaniu na miejsce okazało się, że jest sprawny.

Wadą którą miał mój ekspres było coś naprawdę niewielkiego. Jakaś część się ukruszyła odrobinę i zapychała, przez co ekspres się nie uruchamiał. Jak dobrze, że go znalazłem i postanowiłem oddać do tego serwisu. Teraz mogę pić moją ulubioną kawę, bez konieczności chodzenia do kawiarni.