Fachowy projekt wnętrza domu

Dorastałem w rodzinie, w której wychowywano mnie zgodnie z powiedzeniem „mniej znaczy więcej”. Odkąd tylko pamiętam, zwracałem uwagę na to, by kupować mniej produktów, ale za to tych charakteryzujących się dobrą jakością. Tą samą zasadą kierowałem się, gdy kupiłem mieszkanie. Chciałem skorzystać z usług profesjonalnego projektanta.

Wnętrze marzeń od świetnego projektanta

profesjonalne projektowanie wystroju wnętrz - WarszawaRodzice bardzo dobrze wpoili mi, że lepiej inwestować w rzeczy dobrej jakości i cieszyć się nimi przez długie lata, niż co chwilę kupować nowe, jednorazowe przedmioty. Z czasem zacząłem wierzyć w tę filozofię i stała się ona moim motto. Istotna była ona dla mnie również, gdy kupiłem swoje pierwsze mieszkanie. Nadawało się ono do remontu. Cieszyło mnie to, ponieważ i tak zamierzałem oddać je w ręce architekta, którego domeną jest profesjonalne projektowanie wystroju wnętrz – Warszawa to duże, stołeczne miasto więc mogłem wybierać i przebierać w ofertach kolejnych projektantów. Obejrzałem dziesiątki portfolio, jednak to właśnie jedno mnie totalnie zachwyciło. Od razu sięgnąłem po swój telefon komórkowy i skontaktowałem się z tym architektem. Jego projekty wywarły na mnie piorunujące wrażenie. Był też bardzo wysoko oceniany przez Internautów, którzy korzystali z jego usług. Umówiliśmy się więc na pierwsze, zapoznawcze spotkanie. Nie mogłem doczekać się wizji, jaką ten architekt miałby w kontekście urządzenia mojego mieszkania!

Tuż po rozmowie z architektem, byłem przekonany, że nawiązałem współpracę z odpowiednim specjalistą. Już, kiedy pokazałem mu poglądowe zdjęcia mojego mieszkania, zdradził mi kilka pomysłów. Byłem nimi oczarowany. Mam nadzieję, że wypracujemy świetne rozwiązania i już niedługo będę czerpał niebywałą przyjemność, z przebywania we własnych czterech ścianach.

Więcej informacji na stronie: http://www.patrykkowalski.eu/