Gdyńska firma oferująca kasetony

Jesteśmy niewielką ale prężnie się rozwijająca firmą oferującą naturalne kosmetyki. Wszystkie produkty, które mamy dostępne, idealnie sprawdzą się dla wegan, a dodatkowo nie są testowane na zwierzętach. Na pomorzu mamy już dwie siedziby, chociaż bardziej znani jesteśmy jako sklep online. Stacjonarnie ostatnio szukaliśmy sposobu, aby się bardziej wypromować.

Najlepsze kasetony w Gdyni

kasetony gdyniaZ pomocą w reklamie przyszedł mój znajomy, który miał doświadczenie przy otwieraniu biznesu. Mimo iż zajmował się branżą elektroniczną, to sposoby, jak zdobyć klientów, niczym się nie różnią. Jednym ze sposób zwrócenia przechodniów na nasz sklep jest umieszczenie widocznej reklamy. Dzięki namiarom od znajomego dowiedziałam si,ę która firma robi kasetony Gdynia to miasto, w którym mają własną siedzibę. Mi to bardzo odpowiadało, bo nasze sklepy są na terenie Trójmiasta. Obecnie miałyśmy jedynie obklejone szyby naszą reklamą, ale z daleka bądź wieczorami nie są widoczne. Kiedy zobaczyłam projekty wykonane dla innych klientów to byłam zadowolona. Sama poinformowałam jakiej wielkości i typu chciałabym kaseton u siebie. Zamówiłam dwa jednakowe, do dwóch lokalizacji. Obydwa podświetlane LED i z dużym logiem naszego sklepu. Na realizację projektu czekałyśmy około tygodnia, przez cały ten czas nie mogłam się doczekać. Dużo pieniędzy zainwestowałam w te lokale i bardzo nie chciałam ich zamykać.

Wiadomo, sprzedaż online jest teraz na czasie, ale nie ma to jak stacjonarny sklep, gdzie klient może podejść i przetestować produkt na własnej skórze. Kasetony przyszły szybciej niż było nam obiecywane, wyglądały bardzo efektownie. Teraz tylko czekam na ekipę, która nam je zamontuje, ale liczę że będzie to punkt zwrotny i że dzięki nim więcej osób pozna markę.