Idealna szafa dla każdego

Przeprowadzając się do nowego mieszkania wiedziałam, że będę chciała zainwestować w porządną szafę wnękową, aby zaoszczędzić sobie miejsca, ale także w tym celu, by nie biegać po całym mieszkaniu w poszukiwaniu konkretnych rzeczy. Szukając idealnej szafy dla siebie natrafiłam na program, który umożliwił mi jej zaprojektowanie od samego początku do końca.

Jak zaprojektować szafę?

zaprojektuj szafę wnękową programMoje nowe mieszkanie choć posiada dosyć spory metraż to jednak bardzo zależało mi na tym, aby nie wstawiać do niego nadmiaru szaf, czy komód. Całe życie mieszkałam w niewielkim mieszkaniu z rodzicami, dlatego gdy przeprowadziłam się wreszcie na swoje, walczyłam o każdy centymetr. Właśnie dlatego zdecydowałam się w pierwszym kroku zamówić szafę na wymiar. Szukając inspiracji w internecie znalazłam specjalny program umożliwiający zaprojektowanie szafy marzeń od podstaw. Jeżeli zatem szukasz również dla siebie szafy, która nie tylko całkowicie spełni wymagania praktyczne, ale także i estetyczne po prostu samodzielnie zaprojektuj szafę wnękową program do tego znajdziesz bez problemu na stronie online. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania nie tylko ilości półek, czy długości drążków, ale także szerokości, czy głębokości samej szafy. Możliwość spersonalizowania jej w tak dokładnym stopniu potrafi w praktyce zaoszczędzić więcej miejsca, niż początkowo można się tego spodziewać nawet, jeżeli nasze oczekiwania były wysokie.

Pomimo tego, że starałam się zaprojektować swoją szafę dosłownie na styk, to po upakowaniu do nich wszystkich rzeczy, jakie chciałam w niej zmieścić, czyli ubrań, pościeli na zamianę wraz z poszewkami, zasłon i firanek, butów, odkurzacza, deski do prasowania i suszarki na pranie, czy żelazka okazało się, że w szafie wciąż pozostaje sporo miejsca i na ubrania i na różne sprzęty. Dzięki temu mogłam zrezygnować z zakupienia dodatkowej komody na pomniejsze rzeczy. Taka szafa to zatem i zaoszczędzenie miejsca i pieniędzy.