Ile kosztuje Romet Gazela 1?

 

Jeżeli szukasz odpowiedniego roweru dla siebie, ale nie masz konkretnego pomysłu, zaproponujemy rower damski, który trafi do gustów nawet najbardziej wymagających klientek. Mowa tu oczywiście o flagowej produkcji Rometu, czyli Gazeli 1. 

Rower damski Gazela od Rometu

romet gazela 1Przejażdżki rowerowe to na pewno hobby wielu z nas. Któż bowiem ich nie lubi w przyjemny, słoneczny dzień, szczególnie, gdy dopada nas natrętna myśl o zrealizowaniu jakiejś aktywności fizycznej. Jednak nie każda przejażdżka jest przyjemna, bowiem jej komfort jest uzależniona od roweru, jaki mamy do dyspozycji. Romet Gazela 1 to rower trekkingowy, który ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Posiada specjalnie wyprofilowaną, w taki sposób żeby paniom ułatwiać wsiadanie oraz zsiadanie z jednośladu. Każdy dobry rower musi być drogi – taki panuje mit. Jednak nie w tym przypadku, za Gazelę zapłacimy bowiem niecałe dziewięćset złotych. To przecież cena, jakiej nie zaoferują nam konkurencyjne firmy. Zatem nie ma się czemu dziwić, że Gazela zajmuje czołowe miejsce wśród najlepiej sprzedających się rowerów damskich. W Gazeli nie tylko jej design jest bardzo efektowny, jeszcze bardziej efektowna jest jazda na niej. Dzięki wyprostowanej postawie i dużym kołom możemy poruszać się szybko i swobodnie. Każdy rower dla pań powinien dbać o ich komfort i bezpieczeństwo, co niewątpliwie jest domeną również Gazeli 1. Wszystko za sprawą bardzo sprawnych i mocnych hamulców, które świetnie reagują nawet na nacisk o mniejszej sile.

Rowery firmy Romet zdecydowanie się wyróżniają na polskim rynku. Nie tylko otrzymujemy sprzęt najlepszej jakości, ale dostajemy go w naprawdę niskiej cenie. Jednak firma Romet, prawie od początków swojego istnienia, specjalizuje się w jednośladach dobrych i tanich.