Jak szukać ślusarza to w Krakowie

Z okazji pierwszych ogólnopolskich  targów związanych z usługami ślusarskimi, został zorganizowany plebiscyt, mający wyłonić najlepszy zakład ślusarski w Polsce. Fachowcy z całego kraju mogli zgłaszać się do konkursu poprzez specjalne formularza. Koniec końców zgłosiło się blisko sto zakładów ślusarskich, co przerosło oczekiwania organizatorów. 

Firma ślusarska z Krakowa zwycięzcą plebiscytu

krakowskie usługi ślusarskiePierwsze ogólnopolskie targi ślusarskie już są za nami. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem. W ostatni dzień targów ogłoszono zwycięzce plebiscytu na najlepszy zakłada ślusarski w Polsce. Zwycięzcą okazały się krakowskie usługi ślusarskie świadczone przez małą firmę z małopolski. Zwycięzca otrzymał sporą nagrodę finansową. Najważniejsza jednak była reklama. Pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych zakładów dało firmie renomę. Tym bardziej, że zestawienie to jest ogólnodostępne w Internecie. Co dokładne oferuje zwycięska firma? Przede wszystkim wykonuje ona prace ślusarskie o różnym charakterze. Głównie są to prace związane z wykonywniem i montażem bram oraz ogrodzeń, jednak w ofercie jest możliwość obróbki na zimno każdego metalu. Firma posiada wyspecjalizowany, nowoczesny sprzęt, umożliwiający: cięcie, wycinanie, gięcie, szlifowanie, nitowanie oraz wiele wiele innych. Z racji tego, iż za wygraną w plebiscycie producent dostał nagrodę finansową, przeznaczy on sporą kwotę na jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. 

Według przeprowadzonego niedawno plebiscytu, jeżeli chcemy skorzystać z najwyższej jakości usług ślusarskich, to powinniśmy udać się do małopolski. Jedna z krakowskich firm, będąca zwycięzcą konkursu, oferuje obróbkę metalu przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, zapewnającego dokładność i prezycje wykonania.