Jak wybrać pewny wynajem bezgotówkowy samochodu?

Miałeś poważną stłuczkę drogową i Twój samochód musi trafić na samochód musi trafić na jakiś czas do warsztatu? W takim przypadku rozwiązaniem może okazać się auto zastępcze, które pozwoli wygodnie dojeżdżać do pracy i w inne miejsca, gdy pojazd znajdzie się w naprawie. Jak wybrać wynajem samochodu zastępczego?

Bezgotówkowy wynajem auta zastępczego

pewny bezgotówkowy wynajem samochodów w warszawieWypożyczalnie samochodów prowadzą nie tylko najem krótkoterminowy i długoterminowy dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. W ofertach dostępne są także auta zastępcze na koszt OC sprawcy. Tego typu usługa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ właściciele zniszczonych podczas wypadku pojazdów potrzebują samochodu na czas naprawy. Jak wybrać pewny bezgotówkowy wynajem samochodów w Warszawie? Warto sprawdzić przede wszystkim opinie o danej wypożyczalni. Rozliczenia bezgotówkowe pozwalają uniknąć problemów ze zwrotami kosztów za wynajem od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Należy jedynie zadbać o spisanie protokołu zdarzenia po wypadku, w którym musimy zaznaczyć numer polisy OC (ubezpieczenie w ramach odpowiedzialności cywilnej) wykupionej przez sprawcę wypadku. Wypożyczalni udostępni nam auto zastępcze tej samej klasy, co nasz pojazd (np. właściciele typowego miejskiego auta klasy A nie mogą liczyć na większy kompakt rodzinny). Auto otrzymamy na czas naprawy w serwisie. Warto jednak pamiętać, że ubezpieczyciele sprawdzają rodzaj usterek oraz czas potrzebnych na ich usunięcie i wynajmu nie można nadmiernie przedłużać. Klient podpisuje umowę z wypożyczalnią, a ta rozlicza się z ubezpieczycielem. W ten sposób poszkodowany kierowca nie musi ponosić dodatkowych wydatków.

Pewny wynajem bezgotówkowy auta zastępczego z OC jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą pozwolić sobie, aby pozostać bez środka transportu na czas naprawy ich auta w serwisie samochodowym, ponieważ potrzebują go do codziennych dojazdów do pracy, dowozu i odbierania dzieci ze szkoły itp.