Kiedy opłaca się wynajęcie busa?

Odkąd pamiętam, bawiłam się najlepiej w towarzystwie. Sama, owszem, funkcjonuję, ale najlepiej czuję się w grupie. Pracuję w samotności, mieszkam sama, więc cały czas, który mi pozostaje spędzam w inny sposób. Korzystam z okazji towarzyskich i wyjazdów, kiedy tylko mogę. Często organizuję je sama.

Gdzie najlepiej wynająć bus w Gdańsku?

Wynajem busów GdańskOstatnio zebrałam paczkę znajomych i zaproponowałam wycieczkę w góry, ponieważ znalazłam okazyjnie super domek do wynajęcia. Gdy miałam komplet ludzi. zaklepałam nam lokum i uzgodniłam, że najlepiej by było jechać grupą, jakimś busem. Zimą, wycieczka w góry, niekoniecznie musi być przyjemna, gdy jest się kierowcą, a warunki nie dopisują. Pociąg i autobus – dla naszego towarzystwa odpadały. Dlatego bus, na naszą siódemkę byłby idealny. Ciekawa tylko byłam, czy są jakieś ograniczenia kilometrowe, bo w końcu z Gdańska do Zakopanego, wcale nie jest tak blisko. Ale taka wycieczka była całkiem w naszym stylu, a jeśli mieliśmy zaoszczędzić na noclegach, to mogliśmy to wyrównać przy wynajmie busa. Zaczęłam szukać stron w sieci Wynajem busów Gdańsk i przyglądać się wynikom. Spojrzałam jeszcze na ogłoszenia w prasie, ale praktycznie pokrywały się ze sobą. Zadzwoniłam w trzy miejsca i porównałam oferty. Nie miałam jednak zamiaru, kierować się tylko ceną. Liczyła się jeszcze pewność, że pojedziemy. Firma wynajmująca musiała być solidna i sprawdzona. Gdybyśmy nie dojechali na czas, nasza rezerwacja mogła przepaść albo stracilibyśmy dobę hotelową. W końcu wybrałam jedną z ofert i zamówiłam bus na wybrany przez nas termin.

Dwa tygodnie później byliśmy już w powrotem w domach. Wypad udał się jak najbardziej, w każdym aspekcie. Szkoda, że nie było taniej, bo chętnie powtórzylibyśmy te wszystkie luksusy. Jednak i tak trzeba przyznać, że trafiła nam się niesamowita okazja i trzeba takich szukać więcej. Robiliśmy to już w drodze powrotnej z gór.