Klasyczny, ozdobny żyrandol w salonie

 

Nie wiem jakim cudem ale pewnego dnia mój żyrandol w salonie po prostu pękł w pewnym miejscu. Musiałam więc kupić nową lampę, ale tym razem postanowiłam wybrać coś bardziej ozdobnego. Zakupy postanowiłam zrobić w sklepie on-line, bo w lokalnym sklepie z oświetleniem nie znalazłam niczego ciekawego.

Udało mi się kupić żyrandol na promocji

żyrandole sklep internetowyKiedy szukałam sklepu z oświetleniem znalazłam bardzo fajny sklep on-line, który miał akurat promocję na wiele modeli lamp. Miałam naprawdę dużo szczęścia, że żyrandola zaczęłam szukać akurat tego dnia. Jeżeli chodzi o żyrandole sklep internetowy, który znalazłam miał na szczęście bardzo duży wybór tego typu oświetlenia. Z jednej strony to oczywiście dobrze, że miałam wiele różnych modeli żyrandoli do wyboru, ale z drugiej było ich aż tyle, że miałam naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Bardzo podobały mi się cztery modele żyrandoli i wybranie jedno z nich zajęło mi naprawdę dużo czasu, bo wszystkie pod względem dizajnu jednakowo mocno mi się podobały. Ale w końcu przekonała mnie bardzo promocyjna cena jednego z nich. Wybrałam transparenty żyrandol w bardzo dekoracyjnym i eleganckim stylu. Występował on jeszcze w kolorze czarnym ale taka ciemna lampa nie pasowała by do wyposażenia mojego salonu. Jest to bardzo błyszczący żyrandol ale bardzo podoba mi się taki styl glamour i chciałam choć trochę przemycić go do swojego domu. Żyrandol złożony jest z pięciu ramion, które są pięknie ozdobione – nie brakuje na tym żyrandolu koralików i wisiorków.

Mój salon jest generalnie urządzony w dość prostym stylu, a więc nowy żyrandol nie przytłacza tego wnętrza. Gdyby cała aranżacja salonu była tak bogata i ozdobna jak żyrandol to wszystkiego byłoby tam za dużo i nie wyglądałoby to estetycznie. Tymczasem żyrandol, który wybrałam pasuje po prostu idealnie.