Kosmetyki z aloesem

Bardzo lubię kosmetyki, które zawierają w sobie aloes. W szczególności takie, które mają tego aloesu w sobie bardzo dużo. Najlepsze są żele aloesowe, które w 99% składają się z wyciągu z aloesu. Taki żel świetnie sprawdza się na każdą część ciała, nawet włosy. Działa naprawdę dobrze bo nawilża skórę i działa kojąco. Jednakże mimo, że tak bardzo kocham żel aloesowy to nie sprawdza mi się on w dziennej pielęgnacji.

Kosmetyki zawsze należy kupować ze sprawdzonych źródeł

bezpieczne kosmetyki z aloesemPod makijaż żel aloesowy jest dla mnie zbyt lepki i mój ulubiony podkład się na nim niestety waży. Dlatego musiałam znaleźć krem do twarz i pod oczy z mniejszą zawartością aloesu. Jednakże chciałam żeby kremy te działały tak świetnie jak sam żel i żebym nakładając je czuła, że skóra na twarzy jest nawilżona i ukojona. Wybierając nowe kremy dużą uwagę zwracałam na to czy kupuję bezpieczne kosmetyki z aloesem. Raz kupiłam żel aloesowy z niezbyt znanej strony tylko dlatego, że był bardzo tani i skończyło się to wysypką na twarzy. Dlatego też zawsze trzeba sprawdzać stronę internetową oraz firmę kosmetyczną i opinie o niej. Co do kremów to udało mi się znaleźć bardzo fajne kremy w dobrej cenie w jednej z moich ulubionych firm. Kupiłam rewitalizujący krem pod oczy, który miał ukrywać zmarszczki i redukować opuchliznę pod oczami i przyznaję, że rzeczywiście to robi oraz lekki krem do twarzy na dzień. Krem do twarzy na dzień jest świetny bo  przez cały dzień czuję, że skóra jest nawilżona.

Jestem naprawdę zadowolona z kremów, które udało mi się kupić. Nie były one bardzo drogie a spisują się świetnie i co najważniejsze rzeczywiście robią to co obiecuje producent. Moja skóra przez cały dzień jest miękka w dotyku mimo, że nałożony jest na nią makijaż. Używając tych kremów nie pojawiają się też żadne niespodzianki w postaci wyprysków na mojej twarzy.