Kupno butów dziecięcych Memo

Mojej córeczce bardzo szybko rosła nóżka. Miała dopiero cztery latka, a praktycznie co sezon musiałam jej kupować nowe obuwie. Wiedziałam, że w tym wieku bardzo ważne jest posiadanie niezwykle dopasowanych, wygodnych butów. Może mieć to bowiem wpływ na rozwój stopy, a nawet wady postawy w przyszłości. W końcu stopy utrzymują cały ciężar ciała dziecka.

Gdzie w Łodzi kupię buty dla dziecka?

dziecięce buty memo w ŁodziZależało mi na tym, aby kupić córeczce bardzo wygodne i solidne buty. Chciałam, aby przechodziła w nich całą wiosnę, a może nawet przydadzą się jej na jesień. Znajoma, która miała dziecko w podobnym wieku podpowiedziała mi, gdzie dostanę najlepsze dziecięce buty Memo w Łodzi. Udałam się do polecanego przez nią sklepu, jeszcze tego samego dnia. Dostałam tam bardzo duży wybór butów Memo, które były bardzo dobrym wyborem. Te buty miały odpowiednio wyprofilowaną wkładkę, która zapewniała że ciężar ciała dziecka będzie równomiernie rozkładał się na całych stopach. Wybrany przeze mnie model butów posiadał sztywny zapiętek, który z kolei gwarantował, że stopa dziecka nie będzie się przechylać. Przednia część buta także była wyprofilowana, tak aby kształt buta odpowiadał kształtowi palców u stopy. Cały but wykonany był z miękkiego, naturalnego i przede wszystkim hipoalergicznego materiału. Można było bez obaw zakładać dziecku te buty, nawet bez skarpetek.

Od razu zdecydowałam się je zakupić. Wiedziałam, że w tak niskiej cenie nie znajdę nic lepszego. Sprzedawczyni umocniła mnie w tym przekonaniu. Dowiedziałam się od niej, że są to bardzo często wybierane przez rodziców buty dla dzieci. Są ona wysokojakościowe i świetnie sprawdzają się zarówno jako domowe kapcie, jak i podczas zabawy na podwórku czy spacerów. W dodatku posiadają wkładkę zapobiegającą poceniu się stóp.