Modna sukienka dla córki z nowego sklepu

Szykowało się wesele mojej siostry, na które zostałam zaproszona z moją córką. Była ona jeszcze mała, więc i tak nie mogłabym jej samej zostawić w domu. Moja córka potrafiła się odpowiednio zachować na każdej imprezie i nie musiałam dzięki temu martwić się o nic. 

Zakupy w sklepie z sukienkami dla dziewczynek 

modne sukienki dla dziewczynekZamierzałam modnie ubrać swoją córkę na tę imprezę i już ze znacznym wyprzedzeniem zaczęłam się rozglądać za jakąś elegancką i modną sukienką. W mojej miejscowości nie było dużo sklepów, ale od sąsiadki dowiedziałam się, że w Bydgoszczy otworzyli nowy sklep, w którym dostępne były modne sukienki dla dziewczynek, co mnie zainteresowało. Wzięłam samochód męża i pojechałam do tego sklepu, żeby zobaczyć czy była tam jakaś odpowiednia sukienka dla mojej córki. Do sklepu trafiłam bez problemu, ponieważ moja sąsiadka dokładnie wyjaśniła mi, gdzie się on znajdował. W sklepie były tylko sukienki dla dziewczynek w każdym wieku. Wybór był ogromny i już byłam pewna, że tego dnia kupię dla córki modną sukienkę na wesele mojej siostry. Spodobała mi się sukienka w różowym kolorze, która wykonana była z tiulu. Wybrałam właściwy dla mojej córki rozmiar i ubrałam ją w tę sukienkę. Prezentowała się w niej jak prawdziwa sukienka i wiedziałam już, że w tej sukience pojedzie na tę imprezę. Sukienka trochę mnie kosztowała, ale zdecydowanie warto było wydać te pieniądze, ponieważ takiej modnej sukienki na pewno na weselu siostry nie będzie miało żadne inne dziecko. 

Kupiłam córce jeszcze modne sandałki w beżowym kolorze i opaskę na włosy z kwiatkiem. Dostała nawet malutką torebeczkę i wyglądała czarujący. Moja sąsiadka była zachwycona wyglądem mojej córki i cieszyła się, że powiedziała mi o tym nowym sklepie z sukienkami dla dziewczynek.