Moje mieszkanie zostało pięknie zaprojektowane

Jakiś czas temu kupiłam mieszkanie w starym budownictwie. Mieszkanie było wyjątkowo tanie ze względu na to, ze wymagało generalnego remontu. Wiedziałam, że będę musiała na ten cel wydać sporo pieniędzy ale liczyłam się z takimi kosztami. Postanowiłam zatrudnić osobę, która pomoże mi zaplanować całe mieszkanie.

Korzystałam z pomocy projektanta

projektant wnętrz gdańskStwierdziłam, że sama nie poradzę sobie żeby wszystko do siebie ładnie dobrać. Chciałam żeby moje mieszkanie wyglądało pięknie. Zależało mi żeby było nowoczesne i funkcjonalne a poza tym miało być moim wymarzonym gniazdkiem, w którym będzie mi się dobrze mieszkało. Zatrudniłam projektanta, którego poznałam jakiś czas temu u znajomych na urodzinach. Wiedziałam, że Michał jako projektant wnętrz gdańsk odnosi sporą karierę. Jest często wybierany przez klientów. Ma na swoim koncie wiele zleceń, więc byłam pewna że będzie miał koncepcję na zakupione przeze mnie mieszkanie. Byłam bardzo ciekawa jaki projekt mieszkania dla mnie przygotuje. Powiedziałam jakie rzeczy mi się podobają i co chciałabym żeby się w mieszkaniu pojawiło. Projektant przygotował dla mnie trzy różne projekty. Wszystkie mi się podobały i wybrałam opcję, która była najbliższa mojemu sercu. Przekazałam projekt mieszkania mojej ekipie remontowej, która zatrudniłam. Wiedzieli jak maja wykonywać swoje prace żeby uzyskać dany efekt. Bardzo byłam zadowolona, że zdecydowałam się na zatrudnienie projektanta. Dzięki jego wiedzy moje mieszkanie ma charakter i jest funkcjonalne.

Bardzo dobrze się w nim czuję i dobrze mi się w nim mieszka. Wiele osób pytało się mnie czy sama je urządzała. Rodzina i znajomi byli zachwyceni niektórymi pomysłami. Koszt pracy projektanta w cale nie jest taki drogi a ma się pewność, że każda przestrzeń będzie dobrze wykorzystana.