Najlepsze pomysły na pamiątkę z Tybetu

 

Każdego roku do Tybetu wyjeżdża wielu turystów, a często są to również osoby z Polski. Turyści wyjeżdżające w ten piękny region mogą zwiedzić tamtejsze zabytki i spotkać się z kulturą lokalnej ludności. Będąc w Tybecie warto zabrać ze sobą do kraju jakąś ciekawą pamiątkę, która będzie nam przypominała o tej niezwykłej podróży. Co zatem warto ze sobą zabrać z Tybetu do Polski?

Oryginalne misy tybetańskie oraz unikatowe gongi

gongi i misy tybetańskieWyjeżdżając do Tybetu z Polski warto zabrać z tego niezwykłego miejsca z powrotem do kraju jakąś ciekawą pamiątkę. Będąc już w Tybecie może nam jednak brakować pomysłu na to, by kupić tam jakąś oryginalną pamiątkę z podróży. Z pewnością do takich oryginalnych pamiątek z Tybetu nie można wliczyć magnesu lub kubka z nadrukowaną grafiką. Co warto zatem przywieść do Polski z Tybetu? Szukając pomysłu na jakąś ciekawą pamiątkę z Tybetu warto rozważyć kupno eleganckiej misy tybetańskiej lub gongu. Oryginalne gongi i misy tybetańskie są elementem kultury tego regionu, które często wykorzystuje się w obrzędach religijnych. Dodatkowo w przypadku mis tybetańskich możemy użyć je na przykład do medytacji. Niezależnie jednak od zastosowania tych przedmiotów będą one świetną pamiątką i będziemy mogli je postawić jako artefakt w widocznym miejscu. Gongi oraz misy z Tybetu znakomicie prezentują się jako dodatkowo dekoracje w każdym mieszkaniu lub domu jednorodzinnym. Ile będzie nas kosztowała taka ciekawa pamiątka prosto z Tybetu?

W przypadku oryginalnych mis tybetańskich musimy przygotować się na wydatek w przedziale od dwustu do maksymalnie czterystu złotych. W tej cenie znajdziemy taki przedmiot, który będzie odpowiedniej wielkości i łatwo spakujemy go do swojego bagażu. Unikatowe gongi tybetańskie mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych.