Najlepszy wielkoformatowy druk

 

Prowadzę z moją przyjaciółką i moim mężem internetową drogerię. Idzie nam dobrze ale chcieliśmy jeszcze bardziej zwiększyć ilość naszych klientów. Zdecydowaliśmy się na reklamę w Warszawie oraz Krakowie. Mimo, że są to miasta, w których jest naprawdę dużo różnych drogerii to mamy wśród ich mieszkańców naprawdę dużo klientów.

Potrzebowaliśmy wydruku wielkoformatowych billboardów

najlepszy druk wielkoformatowy z warszawyNasza firma musiała znaleźć najlepszy druk wielkoformatowy z Warszawy. Zależało nam nam na tym, żeby wielkie billboardy były wysokiej jakości. Przede wszystkim chodziło nam o dobre odwzorowanie kolorów i to żeby reklama rzucała się w oczy z daleka. Wynajęliśmy naprawdę dobrego specjalistę, który zrobił dla nas piękne zdjęcia najlepszych produktów w naszej drogerii internetowej i stworzył dla nas naprawdę dobrze wyglądające reklamę w kilku wersjach graficznych, tak by w różnych miejscach znalazły się różniące się trochę billboardy. Szukając odpowiedniej drukarni, która zajęłaby się drukiem naszego projektu zaczęłam oczywiście od sprawdzenia Internetu, bo tam zawsze można znaleźć opinie na wszystkie tematy. Znam się trochę na tym więc łatwo było mi stwierdzić, które opinie były sponsorowane, a które nie. W końcu zdecydowałam się na drukarnię, która jak się okazało ma swoją siedzibę niedaleko naszej firmy. Okazało się, że udało mi się znaleźć naprawdę profesjonalną firmę, która wykonała zlecone przez nas zadanie bardzo dobrze i z dokładnością. Tak, jak tego oczekiwaliśmy.

Reklama naszej firmy naprawdę się udała i odnotowaliśmy znaczny przyrost zamówień. Jestem z tego powodu niesamowicie szczęśliwa. Drukarnia spisała się dobrze i billboardy wyglądały po prostu świetnie. Teraz myślimy nad otworzeniem naszego pierwszego sklepu stacjonarnego. Mam nadzieję, że się uda.