Najnowszy jeansowy krzyk mody

Jeansy jest to jeden z ulubionych elementów garderoby dla wielu ludzi. Ja jestem jedną z takich osób i noszę jeansy bardzo często, bo uważam, że jest to niezwykłe uniwersalna rzecz, która pasuje na wiele okazji. W mojej szafie na ubrania można znaleźć wiele par tego typu spodni i wszystkie lubię tak samo mocno, choć ostatnio zdecydowanie wygrywa jedna para jeansów, którą noszę tak często jak się da.

Spodnie z perełkami to mój ulubiony ciuch

jeansy z perełkamiOd paru miesięcy niezwykle popularne stały się ubrania z wszelakimi ozdobami takimi jak np. kokardki, tasiemki, sznurki oraz perełki. W przypadku mojej garderoby to właśnie perełki i inne ozdobne koraliki oraz kryształki zdobyły moje serce. W swojej szafie mam też oczywiście jeansy z perełkami, które uwielbiam i to właśnie one są moimi ulubieńcami. Tego typu spodnie nie są już tak uniwersalne jak zwykła para jeansów, ale nadal można ubrać je na wiele okazji. W połączeniu ze zwykłą, prostą koszulką mogą stworzyć nawet dość elegancki zestaw, o ile założymy na siebie też eleganckie buty oraz np. marynarkę. A kiedy chcę się poczuć bardzo delikatnie i kobieco to ubieram do tych jeansów białe wygodne adidasy i jakąś ozdobną bluzkę z cienkiego materiału. Wyglądam wtedy i czuję się bardzo dobrze. Wielką zaletą tych konkretnych jeansów jest to, że są niezwykle wygodne – materiał dobrze się układa, a więc spodnie te ładnie podkreślają wszystkie atuty, ale jednocześnie są one na tyle miękkie, że nie podrażniają mojej skóry. Co ważne, noszę je bardzo często, a mimo ciągłego prania nie straciły one na jakości.

Jasne perełki na spodniach wyglądają po prostu przepięknie. W sklepach pojawia się teraz coraz więcej takich ubrań, a więc widziałam już różne wariacje dotyczące perełek i jeansów. Spodnie, które tak często noszę są bardzo ozdobne ale nie mają tych perełek aż tak dużo. Znajdują się one głownie przy nogawkach, przez co stanowią one widoczną, aczkolwiek delikatną ozdobę, która nie wpływa na komfort noszenia spodni.