Nie ma hotelu bez telewizora

Chyba nikt z nas nie jest w stanie sobie wyobrazić pokoju hotelowego z kilkoma gwiazdkami bez telewizora. Z doświadczenia wiem, że sama z nudów czasami włączałam sobie telewizor w tle, podczas spędzania popołudnia w hotelu. Wiadomo, że tak duże zużycie prądu, jeżeli w całym hotelu jest nawet kilkadziesiąt pokoi, pociąga za sobą spore rachunki. Są jednak sposoby na ich obniżenie.

Specjalny telewizor do hotelu

energooszczędne telewizory hoteloweKażdy właścicieli hotelu dba o to, aby jak najmocniej zminimalizować koszty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu dla gości hotelowych. Im większych hotel, tym większych oszczędności poszukuje. I tak na przykład na rynku istnieje coś takiego jak energooszczędne telewizory hotelowe, które zużywają o wiele mniej prądu, niż standardowe. Jest to nowoczesny sprzęt,  z którego goście na pewno będą zadowoleni, a my jako właściciele hotelu będziemy w stanie zmniejszyć rachunki za prąd i zaoszczędzone pieniądze zainwestować w inne cele. Takie energooszczędne telewizory wyposażone są w inteligentne systemy. Jeżeli ktoś zapomni ich wyłączyć i opuści pokój, to telewizor po kilkunastu minutach sam się wyłączy. Chodzi o to, że jest tak wmontowany specjalny czujnik, który rejestruje obecność człowieka w promieniu kilkunastu metrów. Telewizor hotelowy od zwykłego różni się wieloma ustawieniami i zabezpieczeniami. Na przykład uniemożliwia przeprogramowanie go przez gości hotelowy i pozwala na załączenie kanału informacyjnego o hotelu.

Telewizory o wielu lat stały się nieodłącznym elementem wyposażenia pokoi hotelowych. Takie specjalne przeznaczone do hoteli telewizory charakteryzują się innymi ustawieniami i funkcjami. Są też o wiele bardziej energooszczędne, co pozwala mocno obniżyć rachunki. A jest to ważne dla właścicieli.