Nowoczesne samochody na akumulator

Zabawa dla dzieci jest nieocenionym źródłem wiedzy na temat świata, rządzących nim reguł, a także poznają swoje możliwości. Każda zabawka uczy czegoś innego, dlatego warto zapewnić dziecku różnorodne przedmioty, które wszechstronnie go rozwinął.

Od jakiego wieku są dostępne auta dziecięce?

samochody na akumulator dla dzieciW sklepach z zabawkami znajdziemy przeróżne produkty, które są przeznaczone dla maluchów w każdym wieku. Są to przede wszystkim pluszowe przytulanki, lalki, piłki, klocki czy wózki. Jednak to samochody na akumulator dla dzieci wywołują największe emocje wśród kilkulatków. Są to pojazdy, które są przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia. Przede wszystkim samochody wymagają samodzielnego sterowania, dlatego też nie nadają się dla młodszych dzieci. W sprzedaży znajdziemy samochody typu sedan o niskim zawieszeniu i małych kołach, którymi doskonale się jeździ po równej nawierzchni takiej jak chodnik, alejka w parku czy asfalt. Poza nimi dostępne są także auta terenowe z wysokim zawieszeniem, które doskonale się sprawdzają w trudnym terenie, czyli trawiastym, kamienistym czy piaszczystym. Pojazdy są wyposażone w boczne lusterka, kierownicę z klaksonem i wieloma funkcjami dźwiękowymi, wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa oraz światła LED z przodu i z tyłu. Jazda samochodem jest bardzo prosta, ponieważ wymaga od malucha jedynie wciskania pedału gazu oraz sterowaniu kierownicą. W pojeździe celowo nie ma hamulca w formie pedału, aby nie było ryzyka pomylenia pedałów. Automatycznie się on włącza po zdjęciu nogi z gazu.

Samochody są napędzane mocnymi silnikami i akumulatorami, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez dwie godziny z maksymalną prędkością kilku kilometrów na godzinę. Cena takiego pojazdu to najmniej kilkaset złotych za podstawowy model.