Odbywam praktyki w agencji eventowej

Zależało mi na tym, żeby odbyć praktykę w firmie, gdzie wiele się nauczę. Samodzielnie zatem zacząłem szukać czegoś na własną rękę. Wiedziałem, że dzięki temu na pewno będę bardzo zadowolony z praktyk i zdobędę odpowiednie doświadczenie.

W agencji eventowej miałem mnóstwo ciekawych zajęć

Agencja eventowa mazowieckieZrobiłem listę firm, które mnie interesowały i zacząłem szukać. Agencja eventowa mazowieckie, którą znalazłem była tą, której właśnie szukałem najbardziej. Zależało mi, żeby mieć tam praktyki i pojechałem osobiście porozmawiać z właścicielem agencji. Początkowo nie planował przyjmować praktykanta, ale ostatecznie się zgodził. Uznał, że będzie również miał z tego spore korzyści i się dogadaliśmy. Wróciłem do domu w bardzo dobrym nastroju i od razu rodzicom o wszystkim opowiedziałem. Agencja eventowa mazowieckie oferuje masę usług i dzięki temu na pewno zdobędę ogromne doświadczenie. Na początku zajmowałem się kolportażem i całkiem nieźle sobie poradziłem. Jestem bardzo ambitny i staram się wywiązywać ze wszystkich zadań jak najlepiej. Dopiero jak się sprawdziłem to szef przydzielił mnie do grupy, która organizowała imprezę w plenerze. To dopiero było wyzwanie. Miałem przy tym masę interesujących zajęć i przyznam, że świetnie się przy tym bawiłem. Pracownik, który był moim opiekunem pomagał mi sporo i dawał nawet dość odpowiedzialne zadania. Sprawiło to, że nabrałem więcej pewności siebie i wykonywałem swoje obowiązki jeszcze lepiej. Nawet będę obecny w czasie takiej imprezy, żeby wszystko mieć pod kontrolą.

Z praktyk jestem tak bardzo zadowolony, że jak już je kończyłem, to było mi żal opuszczać tę agencję eventową. Właśnie w takim miejscu chciałbym w przyszłości pracować i zrobię wszystko, żeby osiągnąć ten cel. Teraz wiem już czego chcę.