Oglądamy u kuzynki zdjęcia ze ślubu

Moja kuzynka jako pierwsza w rodzinie wyszła za mąż i było to ogromne wydarzenie dla nas wszystkich. Na wesele pojechałam ze swoim chłopakiem, który z tego co wiem to za jakiś czas planuje mi się oświadczyć. Dla mnie to bardzo miła wiadomość.

Album ze zdjęciami ślubnymi

zdjęcia ślubne bydgoszczWesele było dość udane i kuzynka powiedziała, że będzie miała mnóstwo zdjęć, bo fotograf robił je co chwilę. Zaprosi nas do siebie na obejrzenie tych zdjęć zaraz jak je dostanie. Z Moniką mam bardzo dobre relacje i wiem, że zostałam zaproszona jako pierwsza. Kiedy już zdjęcia ślubne bydgoszcz były wywołane to razem z Mariuszem pojechaliśmy ją odwiedzić. Na stole już leżał ogromny album, w którym były wszystkie zdjęcia ślubne bydgoszcz. Z niecierpliwością zaczęłam je przeglądać a kuzynka nawet kawy nie zdążyła zrobić. Mariusz zalecił mi wstrzymanie się z tym czynem co przyznam dość niechętnie zrobiłam. Podczas picia kawy mogliśmy wszyscy obejrzeć zdjęcia i Monika o każdym nam coś opowiedziała. Ja na wielu byłam widoczna, w końcu cały czas kręciłam się blisko panny młodej. Mariusz uznał, że jestem bardzo fotogeniczna i na pewno pięknie wyglądałabym w sukni ślubnej. Zarumieniłam się i oglądałam zdjęcia ślubne bydgoszcz dalej. Ten dzień upłynął nam bardzo przyjemnie a zdjęć było tak dużo, że oglądaliśmy je przez pół wieczora. Monika jest bardzo szczęśliwa co widać gołym okiem. Na pożegnanie mój chłopak dodał, że jak będziemy brać ślub to na pewno skorzystamy z usług tego samego fotografa, ponieważ zdjęcia są świetne.

No i Mariusz mi się oświadczył po miesiącu. Mimo podejrzeń byłam jednak zaskoczona, ponieważ zorganizował wszystko tak, że niczego się nie domyśliłam. Fotografa będziemy mieli tego samego i już zarezerwowaliśmy z nim termin. Czeka mnie piękny czas.