Piękny koc hiszpański

Wybrałam się ostatnio do sklepu by kupić kilka rzeczy o charakterze tekstylnym do domu. Przede wszystkim zależało mi na kupnie jakiegoś porządnego koca, ponieważ nie miałam takiego w domu i większość koców w ogóle nie dawała mi żadnego ciepła i po kilku praniach zaczynała przypominać ścierkę do podłogi.

Koc hiszpański został mi polecony w sklepie

koce hiszpańskieW sklepie trafiłam na bardzo miłą ekspedientkę. Sprzedawczyni w sklepie poleciła mi koce hiszpańskie, o których nigdy wcześniej nie słyszałam, a jak się okazało są bardzo popularne ze względu na swoje właściwości. Koce hiszpańskie cieszą się dużą renomą na rynku, ponieważ są to produkty bardzo wysokiej jakości, które odpowiednio użytkowane mogą służyć w domu przez długie lata. Po poleceniu tych koców przez ekspedientkę postanowiłam, że kupię właśnie koc hiszpański. Do wyboru miałam naprawdę różne wzory i opcje kolorystyczne ale zdecydowałam się na materiał w grube pasy, ponieważ skojarzyły mi się one właśnie z Hiszpanią. Jeżeli chodzi o kolory to zdecydowałam się na brązy i beże z mocnym dodatkiem bordowego, co moim zdaniem wygląda po prostu super. Na końcach koca znajdują się grube frędzle w takich samych kolorach jak pasy – dizajn to naprawdę duża zaleta tych produktów. Koce hiszpańskie naprawdę mi się spodobały, bo są bardzo przyjemne w dotyki i niesamowicie miękkie. Nie są one bardzo grube, ale dla mnie jet to zdecydowanie plus. Bardzo wygodnie się pod nimi leży i moim zdaniem świetnie izolują ciepło.

Koc, który kupiłam jest bardzo duży, a więc bez problemu może być używany również jako narzuta na moje duże łóżko. Zdecydowanie nie żałuję jego kupna, mimo, że nie był on tani. Jest bardzo wygodny i używam go codziennie. Z tego względu też dość często go piorę ale nie zauważyłam by jakość tego koca w jakimkolwiek stopniu się zmieniła.