Piszę wypracowanie o ogrzewaniu na podczerwień

 

Tego dnia w szkole strasznie mi się dłużyło. Zostały tylko ostatnie zajęcia z języka polskiego i koniec na dzisiaj. Był ciepły piątek i każdy chciał już rozpocząć weekend. Nauczyciel również miał taki nastrój i zaoferował nam umowę, na którą przystaliśmy.

Na temat ogrzewania na podczerwień napisałem sporo informacji

ogrzewanie na podczerwieńOtóż zaoferował nas, że zwolni nas z dzisiejszych zajęć pod warunkiem, że napiszemy na poniedziałek wypracowanie. Tematem miało być ogrzewanie na podczerwień i każdy chętnie zgodził się na tę propozycję. Z chłopakami umówiłem się dopiero na wieczór i dlatego stwierdziłem, że pracę napiszę zaraz po obiedzie. Dzięki temu będę miał cały weekend wolne a nic innego nie było zadane. Jeżeli chodzi o ogrzewanie na podczerwień to wiedziałem, że łatwo mi pójdzie. Wystarczy, że napiszę jak ono działa a to akurat wiem doskonale, ponieważ mamy takie zastosowanie w domu. Wiem doskonale, że emitowane ciepło nagrzewa podłogę, ściany a nawet przedmioty, które znajdują się w pomieszczeniu. O oszczędnościach także napiszę. Nie raz słyszałem jak mama zadowolona mówi do taty, że znowu udało się sporo pieniędzy zaoszczędzić. Wiedziałem również, że warto przywołać tutaj aspekt zdrowotny, na który ogrzewanie na podczerwień ma bardzo korzystny wpływ. Jestem przekonany, że jak w pracy umieszczę te wszystkie informacje to będzie to wystarczające. Zaraz po obiedzie zabrałem się do pisania. Każdą pracę piszę na komputerze, bo mam okropne pismo i już nie raz nauczyciel nie był w stanie się rozczytać.

W piątek około dziewiętnastej miałem wszystko napisane. Wydrukuję to w niedzielę wieczorem a teraz mam czas dla siebie. Chłopaki chwilę po ósmej po mnie przyszli i ruszyliśmy na miasto. Czeka mnie ciekawy weekend bez nauki, tylko sama zabawa.