Porządne drzwi sosnowe

 

Gdy wreszcie uzbierałam sumę pieniędzy wystarczającą na zakup kawalerki w moim mieście, byłam bardzo szczęśliwa. Od razu spotkałam się z jej właścicielem i dokonaliśmy transakcji. Kawalerka nadawała się do drobnego remontu. Konieczna była wymiana drzwi, ponieważ stare były w kiepskim stanie. W markecie budowlanym stwierdziłam, że zdecyduję się na model wykonany z sosny.

Trwałe drzwi sosnowe do mieszkania

solidne drzwi drewniane sosnoweKiedy sfinalizowałam zakup wymarzonej kawalerki, byłam niezmiernie szczęśliwa. Odczuwałam również dumę, ponieważ oszczędzałam na ten cel przez kilka lat i czułam, że dokonałam czegoś dużego. Kawalerka nadawała się jednak do małego remontu. Konieczne było przemalowanie ścian, dokupienie mebli i wymiana drzwi. Przemalowanie mieszkania zajęło mi dwa dni z racji tego, że jego metraż jest malutki. W następnej kolejności zabrałam się za zakup drzwi. W tym celu pojechałam do marketu z artykułami do urządzania wnętrz. Tam też zainteresowały mnie solidne drzwi drewniane sosnowe. Dlaczego? Wyglądały świeżo i nowocześnie. Rewelacyjnie miały również współgrać z meblami skandynawskimi, które planowałam zakupić w następnej kolejności. Wyglądały też bardzo porządnie, więc nie bałam się, że coś się z nimi stanie po paru latach. Od razu zdecydowałam się na ich zakup wraz z montażem przez fachową ekipę. Nie mogłam się tej chwili doczekać, ponieważ czułam, że zakupione sosnowe drzwi całkowicie odmienią wnętrze mojej kawalerki.

Moje świeżo zakupione cztery kąty prezentowały się bardzo ładnie, kiedy przemalowałam w nich ściany i wymieniłam drzwi na te sosnowe. Planowałam jeszcze zakup nowych mebli, ale to musiałam odłożyć na przyszły miesiąc z racji braku pieniędzy. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się spełnić swoje wielkie marzenia o pięknym mieszkaniu.