Potrzebowałem rehabilitacji barku

Ze względu na pracę fizyczną w której bardzo dużo dźwigam, nabawiłem się problemów z barkiem. W końcu ból stał się na tyle nieznośny, że zdecydowałem się udać z tym do lekarza. Lekarz od razu zalecił mi rehabilitację. Powiedział, że muszę zacząć działać natychmiast, ponieważ inaczej, nie pozbędę się bólu do końca życia. Musiałem więc działać szybko.

Zapisałem się na rehabilitację barku w Krakowie

rehabilitacja barku krakówDostałem skierowanie na rehabilitację, teraz jeszcze musiałam znaleźć miejsce gdzie będę mógł ją wykonać. Interesowała mnie tylko profesjonalna i szybka rehabilitacja barku Kraków to na szczęście bardzo duże miasto, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć przychodnię, która oferowała tego typu zabiegi. Miała ona bardzo pozytywne opinie wielu pacjentów. Wiele osób pisało, że pracują tutaj prawdziwi profesjonaliści, którzy świetnie znają się na rehabilitacji bólowej. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście i intymną atmosferę. Zadzwoniłam na podany na stronie internetowej numer telefonu i zapytałem się o dostępne terminy. Okazało się, że są one bardzo szybkie. Ponieważ na skierowaniu miałem napisane „pilne”, mogłem zapisać się już na przyszły tydzień. Od razu tak zrobiłem, ponieważ wiedziałam, że nigdzie nie znajdę szybszych terminów. Już wkrótce przekonałem się, że trafiłem w naprawdę bardzo dobre miejsce, gdzie wyleczono mnie z przewlekłego bólu.

Rehabilitacja była prowadzona w niezwykle profesjonalny i delikatny sposób. Miałem zapisane kilka masaży, ćwiczenia gimnastyczne oraz rehabilitacje ultradźwiękową. Już po tygodniu rehabilitacji poczułem znaczną różnicę. Po czternastu zabiegach przepisanych mi przez lekarza, czułem się o wiele lepiej. Praktycznie w ogóle zapomniałem co to znaczy ból barku. Cieszę się, że trafiłem w tak dobre miejsce.