Prawdziwe konopie medyczne

Legalne konopie są roślinami o właściwościach terapeutycznych i jest o naukowo dowiedziony fakt. Wszak mają działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwdrgawkowe, przeciwwymiotne, jak również przeciwgrzybicze.

Sklepy z najlepszymi konopiami medycznymi

konopie medyczneWiele osób myśli, że każda marihuana jest nielegalna, więc odczuwają pewnego rodzaju dysonans poznawczy, gdy przechodzą obok sklepów konopnych lub, gdy widzą w internecie reklamy tego rodzaju produktów. Trzeba więc wyjaśnić, że konopie, dostępne legalnie, charakteryzują się śladową zawartością THC, czyli substancji psychoaktywnej, wywołującej odurzenie i powodującej uzależnienie. Wynosić ona może, nie więcej, niż 0,2%, toteż nie daje „haju” ani, tym bardziej, nie uzależnia. Konopie medyczne najlepiej kupować w sklepach internetowych, ponieważ tam jest najtaniej i tam też jest największy ich wybór. Warto również zwrócić uwagę, że legalny susz CBD to produkt najwyższej jakości, uprawiany bez oprysków chemicznych, GMO, syntetycznych nawozów i stymulantów wzrostu. Co ciekawe, legalne konopie medyczne, nie są przeznaczone tylko do palenia, albowiem, równie dobrze, można sporządzić z nich esencjonalny napar, dodać do wypieków czy też poddać procesowi waporyzacji. Jak widać, jest to zatem produkt dla każdego, nie tylko dla osób palących, co znacznie poszerza grono odbiorców. Zwłaszcza, że to właśnie żywiczne kwiatostany konopi są najbardziej wartościowym źródłem organicznego CBD.

Konopie mogą nam bardzo pomóc, ale, w żadnym razie, nie mogą zaszkodzić. Dlatego też, na opakowaniach produktów, zawierających CBD, nie znajdziemy informacji o możliwym wystąpieniu działań niepożądanych lub efektów ubocznych, gdyż, w toku badań naukowych, nigdy ich nie stwierdzono.