Przewody hydrauliczne sprzedam od zaraz!

 

Przewody hydrauliczne to węże hydrauliczne określonej długości, zakute w odpowiedni sposób. Czynniki różnicujące to długość oraz głębokość węża hydraulicznego oraz rodzaj – typ zakucia  i rodzaj zakończenia gwintu. Posiadamy w swoim asortymencie posiadamy systemy do smarowania maszyn czy innych środków lokomocji. 

Standardowość stalowych przewodów hydraulicznych

przewody hydrauliczne staloweStandardowo dostępne w średnicach zewnętrznych od 6 mm do 42 mm z różnymi grubości ami ścianki. Nasze przewody hydrauliczne stalowe są stosowane w układach hydrauliki siłowej do przenoszenia mocy i sterowania. Głównym zadaniem przewodu jest transport oleju pod odpowiednim ciśnieniem z rozgałęziacza dalej do siłownika hydraulicznego.  Wąż hydraulicznych zapewni elastyczność, określając określonego jego ruch. Oferujemy wykonanie przewodów dowolnej długości z szeroką gammą końcówek z gwintem metrycznymi, calowymi oraz UNFU,  ORFS  oraz flanszami w dowolnym kształcie oraz maksymalnym ciśnieniu roboczym do 450 bar. Produkowane przewody na bazie węży gumowych, teflonowych, termoplastycznych oraz do mycia wysokociśnieniowego. Mają one zastosowanie do przesyłu oleju, wody pary wodnej, a także innych mediów o wysokiej temperaturze do ok. 250 stopni Celsjusza. Zakończenie węży hydraulicznych standardowe końcówkami gwintowymi lub kołnierzowymi. Końcówki dostępne ze stali zwykłej, nierdzewnej, z żeliwa i mosiądzu spawane lub lutowane. Za ich pomocą możliwe jest połączenie  punktów smarowania z dozownikami smaru oraz wyjściami rozdzielacza progresywnego.

Produkcja oraz dystrybucja węży hydraulicznych oraz wszelakich kompensatorów to to co państwa zadowoli. Aby zadbać o produkt, szczegolnie ten stalowy dbamy o jakość naszych usług, co potwierdzone jest certyfikatami. Proponujemy państwu wysokościomierze  węże hydrauliczne, które są pomocne przy łączeniu pomp.