Rodzaj słuchawek polecany sportowcom

 

Odkąd zaczęłam uprawiać sport zaczęłam też słuchać więcej muzyki. Znacznie lepiej mi się ćwiczy w jej rytm, a przynajmniej w domu, kiedy mogę ją puścić na głośnikach, bo niestety w przestrzeni publicznej słuchanie jej na słuchawkach tradycyjnych było dla mnie bardzo uciążliwe. Dopiero po pewnym czasie wpadłam na pomysł, aby po prostu zakupić słuchawki bezprzewodowe.

Rewelacyjna jakość słuchawek

słuchawki dla aktywnychĆwicząc we własnym domu lubiłam robić to do muzyki bowiem pozwalała mi zachować rytm ćwiczeń, ale też i spokojny oddech. Poza tym trening mijał mi szybciej i milej. Jednak kiedy zaczęłam biegać i chodzić na siłownię słuchanie muzyki zaczęło być dla mnie problematyczne ponieważ przeszkadzał mi w tym oczywiście kabel, który ciągle się gdzieś plątał i o coś zawadzał. Ciągle myślałam o tym, żeby uważać na niego, zamiast skupić się na sobie, a i tak niestety zniszczyłam w ten sposób dwie pary słuchawek. Zresztą w takich słuchawkach najczęściej psuje się kabel niezależnie od tego czy w nich ćwiczymy, czy nie. Dlatego wpadłam na pomysł zakupienia słuchawek na bluetooth, jednak kiedy przeglądałam oferty znalazłam sprawdzone słuchawki dla aktywnych które były taką troszkę lepszą wersją od typowych słuchawek bez kabelka. Przede wszystkim znacznie lepiej trzymały się na głowie, co było dla mnie ogromną zaletą ponieważ niekoniecznie chciałabym, aby takie słuchawki mi spadły podczas biegania. Kiedy testowałam te słuchawki okazały się lepiej dopasowane, a i możliwość regulacji była znacznie lepsza. Nie zdarzyło mi się nigdy, aby chociaż troszkę zsunęły mi się z uszu, czy właśnie głowy choć bywa, że biegam po naprawdę nierównym i leśnym terenie.

Jakość słuchawek pod względem dźwięku również była fantastyczna. Bardzo cenie sobie bas w momentach, gdy ćwiczę, bo to właśnie on pomaga mi w utrzymaniu tempa podczas biegania, a w moim modelu bas był naprawdę świetnie odczuwalny jednocześnie nie zagłuszając wysokich tonów. Cena również nie była wygórowana i w żaden sposób nie odstawała od ceny za słuchawki z kabelkiem. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu, a słuchawek używam nie tylko do ćwiczeń, ale również na co dzień podczas sprzątania czy gotowania.