Różne rodzaje kalendarzy

Mieliśmy w naszej firmie chyba możliwe produkty służące budowy naszego wizerunku, takie jak materiały reklamowe w postaci ulotek i folderów, ale jeszcze nigdy nie posiadaliśmy kalendarzy trójdzielnych, które wisząc na ścianie zwracają na siebie dużą uwagę. Postanowiliśmy zainteresować się póki co wydrukiem kilk sztuk, aby zobaczyć w ogóle, czy będa nam się podobały w firmie.

Kalendarze przeznaczone dla firm

Kalendarze trójdzielne dla firmNasi pracownicy już byli zadowoleni z tego pomysłu, gdyż będą od teraz mogli zapisywać wszystkie najważniejsze daty i spotkania na kalendarzu, który będzie wisiał na ścianie albo za ich plecami, albo tuż obok. Wiedzieliśmy, że kalendarze trójdzielne dla firm zleca się na podobnej zasadzie, co inne produkty reklamowe, czyli wykorzystując jedną z większych i bardziej doświadczonych agencji reklamowych na rynku. Mieliśmy także potrzebę sprawdzenia, czy firma posiada w swoich realizacjach właśnie kalendarze na ścianę, gdyż pokazałoby to nam, czego się możemy spodziewać po podjęciu współpracy. Dobrze wiedzieliśmy, że w przyszłości kalendarze trójdzielne dla firm w razie zadowolenia będziemy zamawiać w hurtowej ilości na przykład dla naszych najważniejszych klientów biznesowych. Ci bowiem lubią otrzymywać różne niespodzianki, które sprawiają, że będą myśleć o naszej firmie codziennie. Kalendarze trójdzielne przeznaczone dla firm można także dowolnie zaprojektować jeśli chodzi o grafiki, które mają się znaleźć.

Przeważnie z tego, co zaobserwowaliśmy, to nasza konkurencja umieszcza w kalendarzu jedynie swój logotyp, który to prezentuje się bardzo dobrze nawet z daleka. Odpowiednio wybierając agencję można liczyć na atrakcyjne oraz kreatywne projekty, które będą zarówno ponadczasowe, jak i sprawią, że kalendarze trójdzielne dla firm będą użyteczne.