Samochody dla 2 dzieci

 

Mając dwójkę dzieci w podobnym wieku trzeba się czasem dwa razy zastanowić zanim się kupi zabawkę dla nich, ponieważ często występują kłótnie na ich tle. Dlatego rodzice kupują zabawki podwójnie lub od razu jedną dla dwóch osób.

Jaki samochód kupić bliźniakom?

piękne auto na akumulator dla 2 dzieciBez wątpienia wszystkie dzieci lubią interaktywne zabawki, które się ruszają, wydają dźwięki i można coś w nich naciskać. Także dużym zainteresowaniem dzieci cieszą się przeróżne pojazdy, które pozwalają na samodzielne przemieszczanie się. Do takich zabawek możemy zaliczyć piękne auto na akumulator dla 2 dzieci, które są dostępne dla maluchów już od dwunastego miesiąca życia. Jednakże dla najmłodszych pojazdy są jednoosobowe i nieco mniejsze. Dla przynajmniej trzylatków jest ich znacznie większy wybór i mogą być jedno lub dwuosobowe. Przede wszystkim w sprzedaży znajdziemy samochody typu sedan, które mają niskie zawieszenie i dość małe koła oraz terenowe auta do tras specjalnych. Wszystkie są bezpieczne, ponieważ mają zastosowane wiele zabezpieczeń, zaczynając od samej budowy pojazdu, a kończąc na wmontowanej instalacji elektrycznej. Samochody na akumulator dla dzieci poruszają się z maksymalną prędkością kilku kilometrów na godzinę i mają funkcję powolnego startu, zatem naciskając na pedał gazu, auto nie szarpie do przodu. Są one wyposażone w boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, wyjście USB, które pozwala na  puszczenie dziecku ulubionej muzyki w trakcie przejażdżki samochodem i przednie oraz tylne światła LED.

Jeżeli mamy dwójkę dzieci mniej więcej w tym samym wieku, to samochody na akumulator dla dwóch osób będą idealne. Świetnie się sprawdzą w trakcie zabawy w ogrodzie, na spacerze w parku czy na wyjeździe.  Maluchy je wprost uwielbiają, zatem warto o nich pomyśleć.