Sauna infrared w moim domu

Kiedyś bardzo często korzystałam z publicznych saun. Bardzo lubię te rozluźnienie całego ciała, które odczuwam kiedy jestem w saunie. Jednakże takie cotygodniowe korzystanie z sauny mimo wszystko trochę kosztowało i musiałam też dojechać do takiego miejsca. Dlatego też namówiłam męża na to by w jakiś sposób zamontować własną saunę w naszym domu.

Udało nam się znaleźć świetny model sauny

producent saun infrared w PolsceStwierdziliśmy, że kupimy saunę na podczerwień, ponieważ jest ona najłatwiejsza w montażu, a ceny wcale nie są wygórowane. Producent saun infrared w Polsce pomógł wybrać nam odpowiedni model sauny do naszego domu i naszych oczekiwań. Udało nam się świetnie trafić, ponieważ akurat w sklepie trwała promocja z okazji świąt na naprawdę wiele modelów, w tym ten, który spodobał się nam najbardziej. Byłam naprawdę zadowolona, ponieważ udało nam się dzięki temu zaoszczędzić kilkaset złotych. Sauna jest naprawdę piękna, ponieważ jej front jest bardzo jasny, właściwie cały beżowy, a więc wygląda to wszystko bardzo nowocześnie. Szczerze mówiąc sauna z ciemnego drewna by mi się nie podobała. Właściwie na początku jak zamawialiśmy tę saunę to nie mogłam uwierzyć w to, że będzie ona łatwa w montażu choć tak zakładał producent. Tymczasem rzeczywiście sauna ta była do samodzielnego montażu. Żeby sauna była gotowa do pracy wystarczyło właściwie połączyć ze sobą specjalną klamrą ścianki z podłogą i sufitem. Model sauny, który wybraliśmy może zmieścić w sobie trzy osoby, więc jest to całkiem duża sauna.

Jestem bardzo zadowolona z tego jaki model sauny wybraliśmy i, że w ogóle zdecydowaliśmy się na kupno sauny i zamontowanie jej w domu. Nasza sauna jest naprawdę przestronna i jest dobrze wyposażona. Ma zainstalowanych parę gadżetów np. radio i głośniki, przez które płynący dźwięk jest naprawdę dobrej jakości. W środku znajdują się lampy LED, które można kontrolować od środka co jest bardzo wygodne.