Sprawnie załatwiłam formalności z kontenerem

 

Jestem w trakcie rozbudowy mojego rodzinnego domu. Do tej pory mieliśmy sam parter ale rodzina nam się powiększyła i mąż zdecydował się na rozbudowę naszego domu. Jestem przerażoną bo nie wiem jak długo będą trwały wszystkie prace remontowe. Mąż zamówił dobrą ekipę i wszystko ma podobno iść dosyć sprawnie. 

Zamawiam kontener na naszą budowę

wrocław kontener na gruzJestem umówiona z fachowcami, że jak będą potrzebowali jakichkolwiek materiałów budowlanych to mam je osobiście zamawiać. Oni mają dawać mi odpowiednio wcześniej znać, żeby na budowie nie było żadnych przestojów. Zależy nam żeby wszystko było zorganizowane w miarę możliwości jak najlepiej żeby jak najwcześniej dom został zbudowany i żeby nasze dzieciaki miały oddzielne pokoje. Dzisiaj rano podszedł do mnie kierownik budowy i poprosił o zamówienie kontenera na gruz. Jest on potrzebny robotnikom żeby na działce był w miarę porządek. Po naszym ogrodzie chodzą dzieci i fachowcy obawiają się, że mogą sobie coś zrobić niepotrzebnymi materiałami. Wrocław kontener na gruz postanowiłam zamówić od razu. Poszukałam w internecie firmy, które oferują takie usługi i dosyć szybko natknęłam się na firmę, która znajduje się w naszej okolicy. Do tej pory nie musiałam korzystać z ich usług ale teraz będzie taka okazja. Zadzwoniłam do firmy i na szczęście kontener na gruz sprawnie został podstawiony na moją działkę. Cieszę się, że udało mi się tak sprawnie wykonać zadanie. Fachowcy będą dzięki temu mogli utrzymać porządek w trakcie swojej pracy co na budowie jest niezwykle istotne.

Kontener został dostarczony przez pracownika firmy. Wszystko podpisaliśmy na miejscu. Formalności są załatwione. Jak kontener zostanie zapełniony mam dać znać bezpośrednio do firmy, która podjedzie żeby odebrać zapełniony gruzem kontener. 

Załatw kontener z http://eko-city.com.pl