Stworzenie własnej strony

Może i posiadaliśmy własną stroną internetową, jednak chcieliśmy ją w jaki sposób zmodyfikować, aby nadążała z obowiązującymi trendami. Własną stroną internetową firmową założyliśmy już jakiś czas temu, jednak zauważyliśmy, że jednak potrzebna jest jej ciągła aktualizacja, aby to w ogóle miało sens.

Firma do stworzenia strony

Strony www Częstochowa

Znaleźliśmy więc firmą, która zajmuje się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych tylko po to, aby wskazała nam drogę do rozwoju własnej strony. Okazało się, że faktycznie jest trochę do zrobienia, jeśli chodzi o dizajn strony oraz funkcjonalności, które można by dodać oraz poprawić, dlatego też podpisaliśmy z miejsca umowę i już po paru dniach widzieliśmy pierwsze efekty. Oczywiście żadne poprawki nie zostawały wprowadzone bez naszej akceptacji, dzięki czemu byliśmy przekonani, że mamy nad wszystkim kontrolę. Strony internetowe oferowane w Częstochowie bardzo często przybierają różnego charakteru i tak naprawdę trudno się zdecydować na jeden projekt. Mój szef kiedy tylko zobaczył parę propozycji stwierdził, że moglibyśmy posiadać każdy szablon z zaoferowanych nam, a firma dodatkowo polecała, abyśmy na nowo stworzyli własną stronę, gdyż aktualnie posiadana jest stara i o wiele więcej kosztów generowałaby aktualizacja, niż stworzenie czegoś od nowa. Strony www częstochowa powinny być przede wszystkim jak najbardziej przyjazne dla wszystkich użytkowników, dlatego też my zadbaliśmy o ten aspekt i zleciliśmy wszystko jednej firmie, a sami odpowiedzialni byliśmy za przygotowanie niezbędnej treści oraz zdjęć, które na pewno pomogą klientom podjąć decyzję o potencjalnej współpracy z nami.

Wszystkie strony internetowe, które firma ma w swoim portfolio nam się podobały, dlatego mieliśmy spokojną głowę o to, aby zlecić im całość prac. Również mieliśmy w cenie parę poprawek, które zupełnie nam się nie przydały.