Super wakacje w świętokrzyskim

Zawsze kiedy nadchodzi czas urlopowy, główną misją jaka stoi przede mną i przed mężem jest zgranie naszych urlopów tak, ażeby spędzić ten wolny czas wspólnie. Kiedy wreszcie nam się uda dograć wspólnie nasz wakacyjny grafik, pojawia się przed nami kolejny problem, a mianowicie: dokąd się udać? Obydwoje jesteśmy raczej patriotami jeśli chodzi o spędzanie wakacji, toteż zawsze wybieramy różne zakątki Polski. Tym razem po zaciekłej dyskusji nasz wybór padł na województwo świętokrzyskie.

Wakacyjny czas w województwie świętokrzyskim

niezapomniany wypoczynek w świętokrzyskimKiedy tylko podjęliśmy decyzję, że nasz wspólny urlop spędzimy w województwie świętokrzyskim, byliśmy bardzo zadowoleni. Na początku wyjazdu obiecaliśmy sobie, że dołożymy wszelkich starań, aby zapamiętać te wakacje jako niezapomniany wypoczynek w świętokrzyskim. Muszę przyznać, że tak się stało. Już od samego początku wszystko układało się pomyślnie, ponieważ zatrzymaliśmy się w wyjątkowo urokliwym hotelu, z którego mieliśmy piękny widok na otaczającą nas panoramę regionu. Dalej było tylko lepiej. Mieliśmy dla siebie i dla świętokrzyskiego równy tydzień, który wykorzystaliśmy bardzo aktywnie. Zwiedziliśmy większość najważniejszych atrakcji turystycznych, choć i nie stroniliśmy także od zapuszczania się w mniej znane miejsca, co wspominamy bardzo dobrze. Okazało się bowiem, że ten region Polski kryje w sobie wiele nieodkrytych zakątków, które zasługują na zdecydowanie większą popularność.

Do dzisiaj, kiedy oglądamy z mężem nasze wspólne zdjęcia z wakacji w świętokrzyskim, na naszych twarzach malują się szerokie uśmiechy. Co więcej, niedawno obiecaliśmy sobie, że z pewnością jeszcze tam wrócimy. Ten zakątek Polski zaskoczył nas bardzo pozytywnie swoją dobrą energią, pięknymi krajobrazami oraz wyjątkowymi zabytkami.