Świecące, modne plecaki

Świecące plecaki szkolne zrewolucjonizowały rynek zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i również samego designu. Dzieci i nastolatkowie uwielbiają wielokolorowe paski z diodami LED, co sprawia, że plecaki wyposażone w ten gadżet stały się ostatnimi czasy bardzo modne wśród młodzieży szkolnej.

Modne plecaki z oświetleniem LED

modny plecak ledNawet najmocniejsze odblaski nie zapewnią twojemu dziecku takiego bezpieczeństwa na drodze do i ze szkoły jak nowoczesny i modny plecak led. Świecące paski posiadają ponad dwadzieścia różnych trybów multicolor, w tym tryb ostrzegawczy, dzięki któremu kierowcy samochodów i motocykli będą mogli dużo wcześniej dostrzec dziecko, niż ma to miejsce w przypadku używania tradycyjnych odblasków. Diody elektroluminescencyjne gwarantują widoczność nawet z ponad jednego kilometra. Są jednocześnie na tyle energooszczędne, że bateria pozwala im na aż cztery godziny ciągłego świecenia, nim zajdzie konieczność ponownego ładowania. Odbywa się ono przy użyciu gniazda mini USB i pozwala na ładowanie zarówno z komputerowego gniazda USB, jak i przez kostkę 220V. Modele z wysuwaną rączką posiadają także diody LED na kółkach. Świecące plecaki to nie tylko nowe standardy bezpieczeństwa dla uczniów, ale także doskonała ozdoba, która świetnie współgra z kolorowymi wzorami plecaków dziecięcych. Rzecz jasna plecaki z diodami LED oferują pełną funkcjonalność i są równie wytrzymałe, jak inne modele. Przemyślane rozwiązania gwarantują lekkość i wygodę użytkowania, pomagają zadbać o prawidłową postawę, a ich solidne wykonanie gwarantuje niezawodność i długi czas użytkowania.

Plecak wyposażony w świecący pasek z diodami LED to coś, co sprawia, że rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci podczas powrotu ze szkoły po zmroku. Z kolei uczniowie są wręcz oczarowani przez nowoczesny design i walory estetyczne swoich plecaków.