Świetnie zorganizowany ślub

Odkąd tylko pamiętam, byłam osobą, która uwielbiała chodzić i oglądać śluby. Bardzo się wzruszałam, kiedy oglądałam zdjęcia z uroczystości zaślubin. Dlatego też nie zastanawiałam się zbyt długo, kiedy przyszło mi wybierać swoją ścieżkę kariery po ukończeniu liceum. Czułam, że moim przeznaczeniem jest praca w firmie, która zajmuje się profesjonalną organizacją pięknych ślubów.

Organizowanie świetnych ślubów w Krakowie

doskonała organizacja ślubów krakówKiedy tylko ukończyłam liceum ogólnokształcące i z powodzeniem zdałam egzamin dojrzałości, nie widziałam innej opcji, aniżeli kształcić się w kierunku wedding plannera. Rozpoczęłam zaoczne studia kierunkowe i dostałam się na staż do renomowanej firmy zajmującej się organizacją ślubów. Byłam bardzo zaangażowana we wszystkie projekty i bardzo się starałam. Robiłam wszystko by zostać zatrudnioną na pełen etat, ponieważ moim marzeniem była praca w firmie, której domeną jest doskonała organizacja ślubów Kraków to bardzo duże miasto, więc i pracy było sporo, dzięki czemu miałam szansę się wykazać. Dlatego też długo nie trwało nim otrzymałam propozycję pełnoetatowej pracy w tej wymarzonej dla mnie firmie. Brałam udział w kilku projektach, których efektu wręcz nie mogłam się doczekać. Nasze usługi były kompleksowe. Począwszy od kontaktu z klientem, poprzez załatwienie odpowiedniego menu, aż po zorganizowanie przyjęcia w wybranym miejscu. Byłam bardzo podekscytowana swoją pracą.

Teraz kiedy już od kilku lat pracuję w branży ślubnej, jestem bardzo szczęśliwa. Organizowanie pięknych ślubów jest moim prawdziwym hobby, a firma w której pracuje ciągle się rozwija. Dzięki temu i ja ciągle notuję progres. Mam nadzieję, że moja praca w dalszym ciągu będzie moją pasją. Każdego ranka wstaję bowiem z szerokim uśmiechem na twarzy!