Szafa przesuwna do sypialni

Kiedy Andrzej zaproponował mi, ażebym z nim zamieszkała, to od razu go uprzedziłam, że to nie będzie takie proste. Potrzebowałam dla siebie dużo przestrzeni zwłaszcza na ubrania, których miałam bardzo dużo. Co miesiąc kupowałam sobie nowe ciuchy o czym Andrzej wiedział.

Wyjazd do Kępna po szafę przesuwną 

szafy przesuwne w KępnieAndrzeja mieszkanie było dość przestronne, co dawało szanse na to, że jakoś się razem pomieścimy. Mój chłopak do tematu podszedł bardzo odpowiedzialnie i obiecał mi, że w sypialni postawi dużą szafę przesuwną, która będzie tylko dla mnie. To ja rozumiałam i wiedziałam, że przeprowadzka, to jednak dobry pomysł. Andrzej przeglądał dużo ofert i znalazł bardzo przestronne i modne szafy przesuwne w Kępnie, gdzie chciał od razu pojechać. Byłam podekscytowana a Kępno było blisko, więc od razu wsiedliśmy do samochodu i ruszyliśmy do salonu meblowego po szafę do sypialni. Po piętnastu minutach byliśmy na miejscu. Szaf przesuwnych było całe mnóstwo i mogłam wybrać sobie taką, która mi odpowiadała. Za wszystko oczywiście płacił mój chłopak. Zdecydowałam się na wysoką szafę przesuwną, która dodatkowo miała lustro na drzwiach oraz oświetlenie w środku. Bardzo podobała mi się ta szafa i Andrzej ją dla mnie kupił. Zamówił od razu transport do domu, ponieważ nie miał jak zabrać szafy od razu. Następnego dnia kierowca przywiózł szafę i nawet pomógł ją ustawić. Wszystko pasowało idealnie i mimo szafy przesuwnej w sypialni, nadal tam było jeszcze sporo miejsca.

W mieszkaniu było bardzo przestronnie i szybko się przyzwyczaiłam do nowego miejsca. Andrzej bardzo się starał, żebym była zadowolona i zawsze dawał mi to, czego potrzebowałam. Nawet przemeblował kuchnię, ażebym była zadowolona. Ten facet był po prostu idealnym dla mnie partnerem.