Szybka i rewelacyjna odbitka zdjęć

Internet pozwala nam zawierać znajomości nie tylko z drugiego końca Polski, ale nawet i świata. Ma to swoje wady i zalety, ponieważ w przypadku takich znajomości rzadko widujemy się w świecie realnym, ale jeśli już zdarzy się taka okazja, warto ją wówczas udokumentować!

Niskie ceny odbitek fotograficznych

tanie odbitki fotoPomimo tego, że z moją przyjaciółką znam się przeszło osiem lat, mieszka ona na drugim końcu Polski i jakoś dotychczas nie miałyśmy okazji się spotkać na żywo. Poznałyśmy się poprzez jedną z najpopularniejszych wówczas stron społecznościowych, a nasza znajomość szybko przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Ostatnio nadarzyła się okazja, aby przyjaciółka wreszcie mogła mnie odwiedzić. Niestety mogła być jedynie na dwa dni. Przyjechała zatem w poniedziałek o trzeciej nad ranem i już we wtorek o tej samej godzinie musiała stawić się z powrotem peronie. Kiedy wreszcie miałam ją przy sobie nie traciłyśmy czasu i postanowiłyśmy przy okazji zwiedzania naszego pięknego miasta wykonać sobie serię zdjęć telefonem komórkowym. Obiecałam jej później przesłać zdjęcia mailem, jednak przyjaciółka wpadła na cudowny sposób abyśmy od razu wywołały zdjęcia. W moim mieście znajduje się studio fotograficzne w którym można uzyskać tanie odbitki foto w bardzo krótkim okresie czasu. Dlatego zaraz po zrobionych zdjęciach czym prędzej udałyśmy do wskazanego lokalu. Zarówno wywoływanie zdjęć, jak i robienie ich odbitek poszło bardzo sprawnie. Wystarczyło podać kartę pamięci na jakiej zapisuję zdjęcia w telefonie i po poczekać parę minut na wywołane i odbite zdjęcia. Kilka chwil, a my miałyśmy już wszystkie nasze wspólne fotografie w podwójnych egzemplarzach, po jednym dla mnie i jednym dla przyjaciółki. W dodatku zapłaciłyśmy za całą usługę niesamowicie mało, toteż postanowiłyśmy jeszcze przed jej wyjazdem udać się do najlepszej pizzerii w moim mieście. 

Dzięki tak sprawnie i szybko działającej usłudze razem z przyjaciółką mogłyśmy wykonać i otrzymać nasze wywołane zdjęcia jeszcze tego samego dnia. Sprawiło to, że obie zyskałyśmy rewelacyjną i trwałą pamiątkę, która z pewnością będzie poprawiać nam humor za każdym razem, kiedy za sobą zatęsknimy.