Trenerzy do zamówienia

W końcu stało się! Wraz z nadejściem nowego roku stwierdziłem, że będę chciał zmienić coś w swoim życiu i zainteresuję się treningami personalnymi, które wykonywane są zawsze na życzenie klientów. Nie ma, że boli! Mówi się w świecie kulturystyki, ale teraz także na mojej siłowni. Miałem całe szczęście do wyboru trenera, który codziennie jest na mojej siłowni.

Elastyczne podejście trenerów

trener personalny - Warszawa mokotów

Posiadanie własnego trenera osobistego początkowo mnie trochę przerosło z tego względu, że nie posiadałem aż takiej wiedzy i doświadczenia w ćwiczeniach, w końcu był to mój pierwszy raz na siłowni w życiu, ale od czegoś trzeba zacząć. Trener personalny – Warszawa mokotów, którego znalazłem wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Okazało się, że obsługuje on na co dzień parę siłowni, w tym między innymi moją, dzięki czemu dobrze wybrałem klub fitness. Był na tyle dobrze wyposażony, że zawsze z trenerem wykonywaliśmy szereg zaplanowanych wcześniej ćwiczeń, które oczywiście dawały wycisk, ale na pewno za jakiś czas będę mógł z dumą spojrzeć w lustro. Trener personalny – Warszawa mokotów powiedział mi, że do niczego nie dojdę, jak tylko nie będę korzystał ze specjalnej diety. Póki co postanowiłem po prostu o wiele lepiej się odżywiać i wiedziałem, że już to przyniesie zadowalające dla mnie efekty. Taki trener personalny z Warszawy był owszem wymagający, jednak bez ciężkiej pracy trudno byłoby mówić o efektach.

Efekty faktycznie przyszły z czasem. Liczy się przede wszystkim regularność w chodzeniu na siłownię i dobre odżywianie. To praktycznie w kółko powtarzał mi mój trener personalny pochodzący z Warszawy. Słuchałem się wszystkich jego słów, tym bardziej, że widziałem, że faktycznie to działa i jego metody sprawiają, że teraz ledwo się mieszczę w stare koszulki!