Wspaniałe rowery miejskie

Tak bardzo cieszę się, że zima odchodzi. Mam nadzieję, że szybko jej nie zobaczymy. Wiedziałam, że w końcu skończą się przeziębienia i ludzie zaczną wychodzić z domów na dłużej. Nie mogłam się doczekać i już zaczęłam wymyślać, jaką aktywność będę miała wiosną i czym się zainteresuję.

Zakup rowerów miejskich dla rekreacji

rowery miejskieWpadłam na pomysł, że może zaczęłabym zwiedzać nasze miasto rowerem. W końcu powstaje tyle ścieżek rowerowych i można podróżować praktycznie do każdego miejsca w mieście. Niektórzy to kupują rowery miejskie, żeby nimi po prostu do pracy dojeżdżać. Oszczędność pieniędzy i większe zdrowie, bo to zawsze jakiś sport. Uważałam, że każdy powód jest dobry, żeby jeździć rowerem. Ja postanowiłam mój rower potraktować rekreacyjnie i jeździć sobie z miejsca na miejsce bez konieczności dostosowania się do rozkładów autobusów. Dlatego pojechałam do sklepu z rowerami, póki ich ceny jeszcze nie były podwyższone przez nadejście sezonu. Znalazłam kilka modeli, które mnie zainteresowały. Wszystkie były bardzo ładne. Jednak w pewnym momencie aż oniemiałam. Zobaczyłam piękny model w kolorze miętowym, w białe kropki. Miał też z przodu uroczy koszyk. I wtedy wiedziałam już, że nie chcę żadnego innego i wzięłam ten model. Jakby był stworzony dla mnie i wysokość siodełka również akurat pasowała idealnie. Nie musiałam nic poprawiać kluczem. Byłam bardzo szczęśliwa i od razu ruszyłam w pierwszą trasę po mieście.

Najpierw przejechałam się do parku ze stawem. Przyglądałam się kaczkom. Czułam się świetnie, jak mogłam sama sobie decydować gdzie pojadę i nie być przywiązana do czasu odjazdów autobusów. Wiedziałam, że był to bardzo dobry wybór i nie rozstanę się nigdy z moim pięknym miętowym rowerem. Wszystkim koleżankom również się podoba.