Wylicytowałem dużo tanich regałów

Zdziwiłem się, że tak szybko wydałem wszystkie pieniądze na wyposażenie sklepu zwłaszcza, że nie miałem wszystkiego. Musiałem znaleźć jakieś oszczędności i w tym celu poszukałem tańszych produktów na jednym z portali aukcyjnych w internecie.

Wygrana aukcja z regałami sklepowymi 

allegro regały sklepoweStronę Allegro dobrze znałem i miałem tam nawet założone własne konto. Wiedziałem, że allegro regały sklepowe dostanę w niższych cenach i poszukałem interesujących mnie aukcji. Jeden ze sprzedawców oferował regały w sporej ilości a cena zaczynała się od symbolicznej złotówki. Aukcja miała trwać trzy dni jeszcze i codziennie ją obserwowałem. Zależało mi na tych regałach, bo mimo, iż były używane to wyglądały właściwie jak nowe. Sprzedawca umieścił zdjęcia wszystkich regałów i mogłem im się dokładnie przyjrzeć. Za każdym razem, jak ktoś przelicytował moją ofertę to dostawałem powiadomienie. Wtedy podbijałem cenę. Miałem założoną konkretną kwotę na ten zakup i liczyłem, że nikt nie da więcej. W dniu zakończenia licytacji nikt na szczęście nie przebił mojej ceny i aukcję udało mi się wygrać. Od razu zrobiłem przelew i podałem adres, na który sprzedawca tego samego dnia wysłał regały. Następnego już dnia pojawił się u mnie kurier z regałami i z pomocą szwagra wniosłem je do sklepu. Regały były rozmontowane i do końca dnia zajmowaliśmy się ich skręcaniem. Ostatecznie wyglądały one o wiele lepiej niż na zdjęciach. Dodatkowo były umyte i z ogromną przyjemnością wystawiłem sprzedawcy pozytywny komentarz.

Regały były ostatnią rzeczą, której mi brakowało i po ich zmontowaniu mogłem do sklepu sprowadzić produkty, które przeznaczone były do sprzedaży. Sklep umiejscowiony był w świetnej lokalizacji i dzięki temu odwiedzało mnie wielu klientów z całego miasta.