Wynajem koparki do fundamentów

W końcu otrzymałem pozwolenie na budowę domu. Czekałem na to prawie trzy miesiące i w końcu się udało. Już złożyłem wszystkie papiery, znalazłem kierownika budowy i nadal musiałem czekać. Teraz na szczęście mogę już zacząć lać fundamenty, z tym, że najpierw muszę je wykopać. 

Ekspresowe i tanie usługi koparką

koparkaOczywiście sam kopać i lać nie będę. Już wcześniej znalazłem fachowców, którzy postawią mi mury oraz firmę, która wykopie mi fundamenty koparką. Wolałem wcześniej się tym zająć. Akurat dogadałem się z facetem, który oferuję usługi koparką niedaleko mojej działki, na której stawiam dom, więc nie będę musiał ponosić dużych kosztów za dojazd. Tym bardziej, że Pan, który ma tą koparkę, kopał również u sąsiadów obok, więc wie co i jak. Umówiliśmy się, że koparka wjedzie jak tylko otrzymamy pozwolenie, więc wczoraj zadzwoniłem i na pojutrze już mam umówioną usługę. Dobrze, że facet nie miał zajętych terminów albo urlopu, bo to tydzień z długim weekendem, więc mógł mieć wolne. To co jest jeszcze ważne to to, że facet od koparki zna się z tym fachowcem co będzie stawiał nam mury, więc razem się dogadają co, gdzie i na jaką głębokość. Już nie mogę się doczekać aż się zacznie. Jak tylko będę miał wylany fundament to już będę szczęśliwy. Kurczę, nawet jak koparka wjedzie na teren i zacznie kopać to już będę wiedział, że w końcu coś się dzieje i jestem coraz bliżej wybudowania mojego domu marzeń. Chociaż wiem, że to nie tak szybko działa, ale jednak już człowiek patrzy z taką nadzieją w przyszłość. 

Fundamenty już mamy wylane, teraz muszą tylko wyschnąć. Pan od koparki świetnie się spisał. Wszystko przegłego sprawnie i bezproblemowo, a co najważniejsze za cała usług dostałem fajną cenę. I tak z polecenia można najwięcej jednak osiągnąć.